RU
Головна
Дніпро
11:08, 20 Січня
Информатор UA

Интро

Польський генерал Вальдемар Скшипчак впевнений, що настав час у рази збільшити допомогу Україні зброєю, включно з далекобійними ракетами, танками й літаками. Усе через його припущення, що росія може напасти на Україну з власної території. Водночас білоруський напрямок буде лише відвертати увагу. Про це Вальдемар Скшипчак розповів в інтерв'ю BBC News, - пише Інформатор. Він заявив про існування ймовірності нового наземного наступу росії з півночі України наприкінці зими чи на початку весни. “Така ймовірність існує. Після того, як росіяни програли битви навесні та влітку, вони вивели та накопичили свої війська в районі Брянська, Курська та Воронежа. Починаючи з жовтня, вони відновлювали там свої сили. Вони проводять для цього велику мобілізацію. Й хоча вона в них доволі хаотична, вони мають резерв з 1,2 мільйона осіб. З них 300 тисяч мобілізованих проходять відповідну підготовку та тренування. Велика частина цих сил зараз зосереджена саме в районі Воронежа, Курська та Брянська.” - Заявив генерал. На думку генерала, окупанти можуть вдарити з цього напрямку та рухатися у південному напрямку, на захід від Харкова, вздовж річки Ворскла: “За цього сценарію, під ударом опиняються — Полтава та Дніпро. Вони можуть спробувати з'єднати свої сили з цього напрямку з тими, які нині воюють на сході в районі Бахмута й Соледара”. - Додав він. Генерал Вальдемар Скшипчак Вальдемар Скшипчак є одним із польських військових експертів, хто пояснює для суспільства та політиків своєї країни суть подій на полях битв в Україні. Нині генерал закликає до її максимальної підтримки, оскільки переконаний - настає вирішальний і, можливо, переломний момент у війні. У 2006-2009 роках Вальдемар Скшипчак командував сухопутними військами польського війська. Перед тим він очолював багатонаціональну дивізію в Іраку, де служили й українські військові.Після командування польськими СВ Вальдемар Скшипчак також працював заступником міністра оборони Польщі. Тоді він мав змогу ближче познайомитися з можливостями українського ВПК і його перспективами для міжнародної співпраці у виробництві зброї. Раніше ми писали чи будуть надсилати повістки через "Дію". Також ми розповідали, що в Україні внесли зміни до Закону про мобілізацію: хто не підлягає призову.

Дніпро та Полтава можуть опинитися під ударом: польський генерал озвучив вірогідний напрямок удару росії

Читать на русском

Читать на русском
Дніпро та Полтава можуть опинитися під ударом: польський генерал озвучив вірогідний напрямок удару росії
Наразі потрібно приготуватися до відсічі російського наступу з півночі

Польський генерал Вальдемар Скшипчак впевнений, що настав час у рази збільшити допомогу Україні зброєю, включно з далекобійними ракетами, танками й літаками. Усе через його припущення, що росія може напасти на Україну з власної території. Водночас білоруський напрямок буде лише відвертати увагу.

Про це Вальдемар Скшипчак розповів в інтерв'ю BBC News, - пише Інформатор. Він заявив про існування ймовірності нового наземного наступу росії з півночі України наприкінці зими чи на початку весни.

“Така ймовірність існує. Після того, як росіяни програли битви навесні та влітку, вони вивели та накопичили свої війська в районі Брянська, Курська та Воронежа. Починаючи з жовтня, вони відновлювали там свої сили. Вони проводять для цього велику мобілізацію. Й хоча вона в них доволі хаотична, вони мають резерв з 1,2 мільйона осіб. З них 300 тисяч мобілізованих проходять відповідну підготовку та тренування. Велика частина цих сил зараз зосереджена саме в районі Воронежа, Курська та Брянська.” - Заявив генерал.

На думку генерала, окупанти можуть вдарити з цього напрямку та рухатися у південному напрямку, на захід від Харкова, вздовж річки Ворскла:

“За цього сценарію, під ударом опиняються — Полтава та Дніпро. Вони можуть спробувати з'єднати свої сили з цього напрямку з тими, які нині воюють на сході в районі Бахмута й Соледара”. - Додав він.

Генерал Вальдемар Скшипчак

Вальдемар Скшипчак є одним із польських військових експертів, хто пояснює для суспільства та політиків своєї країни суть подій на полях битв в Україні. Нині генерал закликає до її максимальної підтримки, оскільки переконаний - настає вирішальний і, можливо, переломний момент у війні.

У 2006-2009 роках Вальдемар Скшипчак командував сухопутними військами польського війська. Перед тим він очолював багатонаціональну дивізію в Іраку, де служили й українські військові.Після командування польськими СВ Вальдемар Скшипчак також працював заступником міністра оборони Польщі. Тоді він мав змогу ближче познайомитися з можливостями українського ВПК і його перспективами для міжнародної співпраці у виробництві зброї.

Раніше ми писали чи будуть надсилати повістки через "Дію". Також ми розповідали, що в Україні внесли зміни до Закону про мобілізацію: хто не підлягає призову.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.