RU
Головна
Дніпро
15:17, 20 Серпня
Информатор UA

Интро

20 серпня відзначають Міжнародний день безпритульних тварин. З цього приводу у Дніпрі, біля центрального входу у парк Шевченка, провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку». Вона спрямована на підтримку вуличних пухнастиків. Про це повідомляє Інформатор з місця події. З початком війни проблема безпритульних котиків та песиків актуалізувалась. У Дніпро евакуювали пухнастиків з Донецького, Луганського та Харківського напрямків. Зараз вже везуть з Нікополя та Енергодара. Щоб привернути увагу до цієї проблеми та нагодувати тварин, волонтери роздають безкоштовні пакетики з кормом усіх охочим, які вони придбали за власні кошти. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області врятували маленьке совеня, яке застрягло у вентиляційній шахті. Також читайте, що у Дніпропетровській області врятували лелеку, який випав з гнізда. 20 серпня відзначають Міжнародний день безпритульних тварин З цього приводу у Дніпрі, біля центрального входу у парк Шевченка, провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку» Вона спрямована на підтримку вуличних пухнастиків З початком війни проблема безпритульних котиків та песиків актуалізувалась Щоб привернути увагу до цієї проблеми та нагодувати тварин, волонтери роздають безкоштовні пакетики з кормом усіх охочим Корм вони придбали за власні кошти Софія Скорик

До Дня безпритульних тварин у Дніпрі провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку»

Читать на русском

До Дня безпритульних тварин у Дніпрі провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку»

Читать на русском
До Дня безпритульних тварин у Дніпрі провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку»

До Дня безпритульних тварин у Дніпрі провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку»

20 серпня відзначають Міжнародний день безпритульних тварин. З цього приводу у Дніпрі, біля центрального входу у парк Шевченка, провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку».

Вона спрямована на підтримку вуличних пухнастиків. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

З початком війни проблема безпритульних котиків та песиків актуалізувалась. У Дніпро евакуювали пухнастиків з Донецького, Луганського та Харківського напрямків. Зараз вже везуть з Нікополя та Енергодара.

Щоб привернути увагу до цієї проблеми та нагодувати тварин, волонтери роздають безкоштовні пакетики з кормом усіх охочим, які вони придбали за власні кошти.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області врятували маленьке совеня, яке застрягло у вентиляційній шахті. Також читайте, що у Дніпропетровській області врятували лелеку, який випав з гнізда.

20 серпня відзначають Міжнародний день безпритульних тварин 20 серпня відзначають Міжнародний день безпритульних тварин

З цього приводу у Дніпрі, біля центрального входу у парк Шевченка, провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку» З цього приводу у Дніпрі, біля центрального входу у парк Шевченка, провели благодійну акцію «Нагодуй тваринку»

Вона направлена на підтримку вуличних хвостатиків Вона спрямована на підтримку вуличних пухнастиків

З початком війни проблема безпритульних котиків та песиків актуалізувалась З початком війни проблема безпритульних котиків та песиків актуалізувалась

Щоб привернути увагу до цієї проблеми та нагодувати тварин, волонтери роздають безкоштовні пакетики з кормом усіх охочим Щоб привернути увагу до цієї проблеми та нагодувати тварин, волонтери роздають безкоштовні пакетики з кормом усіх охочим

Корм вони придбали за власні кошти Корм вони придбали за власні кошти

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.