RU
Головна
Реклама
15:00, 3 Листопада
Информатор UA

Интро

Війна стала справжнім випробуванням не тільки для української армії, а й для суспільства у цілому. Мільйони громадян наразі економлять електроенергію, що є сил допомагають військовим крок за кроком наближати нашу перемогу. Саме таких небайдужих до долі України громадян згуртував новий благодійний проект АТБ,- повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу компанії.  Як патріотичний та соціально орієнтований бізнес, компанія ще 15 вересня у материнському регіоні — Дніпрі, розпочала масштабну акцію по збору продуктової допомоги українським захисникам. Адже саме разом ми сильні і непереможні. У проекті можуть прийняти участь усі, хто має бажання та, що сьогодні не менш важливо, можливість. А таких вже знайшлося немало, навіть за умови, що Дніпро періодично потрапляє під ворожі ракетні обстріли. Трохи більше ніж за місяць від початку проекту, на потреби ЗСУ вдалося зібрати близько 4 тонн гарантовано свіжих продуктів харчування. Цей гуманітарний вантаж вже відправлено на передову. Також для наших захисників, які зараз перебувають у найгарячіших точках, було сформовано та передано 3 тисячі додаткових продовольчих наборів.Нагадаймо, це далеко не перший благодійний внесок АТБ в нашу майбутню перемогу.  Опинившись під ворожим вогнем ще з перших днів військового вторгнення, компанія стала справжнім форпостом продовольчої безпеки України. Загальна сума гуманітарної допомоги від лідера вітчизняного ритейлу військовим та населенню вже перевищила 200 мільйонів гривень. Магазини АТБ одними з перших відновили роботу на деокупованих територіях Київщини, Сумщини, Харківщини. Аби допомогли місцевому населенню трохи стати на ноги, як це було з Куп'янськом Харківської області, АТБ зібрала та безкоштовно передала тисячу продуктових наборів. До кожного з таких благодійних пакетів увійшли найнеобхідніші продукти (макарони, консерви, чай, кава, цукор, вода очищена, олія, крупи, солодощі) та товари першої необхідності. Разом з цим, АТБ за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запустила національний благодійний проєкт «Брайти». Його мета — збір коштів на створення першого в Україні реабілітаційного центру, де будуть проходити лікування діти, які отримали важкі осколкові та вибухові поранення. Протягом лише одного місяця було зібрано 20 млн грн.  Станом на поточний час вже більше трьох тисяч працівників АТБ вступили до лав ЗСУ, стали на захист Батьківщини. Решта ж інших працюють, забезпечуючи надійний тил та не нехтують найменшою можливістю допомогти. Так, працівники компанії постійно беруть участь у добровільній здачі донорської крові. В Дніпрі навіть був випадок, коли одразу сотня працівників лідера вітчизняної галузі ритейлу здали кров на потреби ЗСУ. Приєднуйся до благодійних проектів, підтримай ЗСУ з АТБ! Вся Україна буде звільнена! Наші Захисники Трошки смаколиків для Героїв Рекламний матеріал

Допомагаємо ЗСУ з АТБ! Українці зібрали 4 тисячі тонн продуктів для військових

Читать на русском

Читать на русском
Допомагаємо ЗСУ з АТБ! Українці зібрали 4 тисячі тонн продуктів для військових
Благодійна акція

Війна стала справжнім випробуванням не тільки для української армії, а й для суспільства у цілому. Мільйони громадян наразі економлять електроенергію, що є сил допомагають військовим крок за кроком наближати нашу перемогу.

Саме таких небайдужих до долі України громадян згуртував новий благодійний проект АТБ,- повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу компанії. 

Як патріотичний та соціально орієнтований бізнес, компанія ще 15 вересня у материнському регіоні — Дніпрі, розпочала масштабну акцію по збору продуктової допомоги українським захисникам. Адже саме разом ми сильні і непереможні.

У проекті можуть прийняти участь усі, хто має бажання та, що сьогодні не менш важливо, можливість. А таких вже знайшлося немало, навіть за умови, що Дніпро періодично потрапляє під ворожі ракетні обстріли. Трохи більше ніж за місяць від початку проекту, на потреби ЗСУ вдалося зібрати близько 4 тонн гарантовано свіжих продуктів харчування. Цей гуманітарний вантаж вже відправлено на передову.

Також для наших захисників, які зараз перебувають у найгарячіших точках, було сформовано та передано 3 тисячі додаткових продовольчих наборів.
Нагадаймо, це далеко не перший благодійний внесок АТБ в нашу майбутню перемогу. 

Опинившись під ворожим вогнем ще з перших днів військового вторгнення, компанія стала справжнім форпостом продовольчої безпеки України. Загальна сума гуманітарної допомоги від лідера вітчизняного ритейлу військовим та населенню вже перевищила 200 мільйонів гривень. Магазини АТБ одними з перших відновили роботу на деокупованих територіях Київщини, Сумщини, Харківщини. Аби допомогли місцевому населенню трохи стати на ноги, як це було з Куп'янськом Харківської області, АТБ зібрала та безкоштовно передала тисячу продуктових наборів. До кожного з таких благодійних пакетів увійшли найнеобхідніші продукти (макарони, консерви, чай, кава, цукор, вода очищена, олія, крупи, солодощі) та товари першої необхідності.

Разом з цим, АТБ за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запустила національний благодійний проєкт «Брайти». Його мета — збір коштів на створення першого в Україні реабілітаційного центру, де будуть проходити лікування діти, які отримали важкі осколкові та вибухові поранення. Протягом лише одного місяця було зібрано 20 млн грн. 

Станом на поточний час вже більше трьох тисяч працівників АТБ вступили до лав ЗСУ, стали на захист Батьківщини. Решта ж інших працюють, забезпечуючи надійний тил та не нехтують найменшою можливістю допомогти. Так, працівники компанії постійно беруть участь у добровільній здачі донорської крові. В Дніпрі навіть був випадок, коли одразу сотня працівників лідера вітчизняної галузі ритейлу здали кров на потреби ЗСУ. Приєднуйся до благодійних проектів, підтримай ЗСУ з АТБ! Вся Україна буде звільнена!

Наші Захисники
Наші Захисники
Трошки смаколиків для Героїв
Трошки смаколиків для Героїв

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.