RU
Головна
Область
23:02, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

Двоє мешканців Кривого Рогу організували шарайську схему. Вони під виглядом працівників банків телефонували людям та випитували у них дані для доступу до інтернет-банкінгу. Після цього крали гроші.  Сума збитків сягає приблизно пів мільйона гривень. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області. У такий спосіб чоловіки ошукали щонайменше 10 громадян, серед яких є і військовослужбовець ЗСУ, котрий наразі боронить країну на передовій. Особистість шахраїв встановили та затримали їх. Під час обшуку в них вилучили мобільні телефони та банківські картки. По відношенню до 19-річного і 33-річного чоловіка відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п'яти до восьми років позбавлення волі.   Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні аферисти видавали себе за голів ОДА та виманювали гроші. А тут читайте о схемах, які часто використовують аферисти.

Двоє чоловіків з Дніпропетровської області під виглядом працівників банку ошукали людей на пів мільйона гривень

Читать на русском

Чоловіки ошукали воїна ЗСУ

Читать на русском
Двоє чоловіків з Дніпропетровської області під виглядом працівників банку ошукали людей на пів мільйона гривень

Чоловіки ошукали воїна ЗСУ

Двоє мешканців Кривого Рогу організували шарайську схему. Вони під виглядом працівників банків телефонували людям та випитували у них дані для доступу до інтернет-банкінгу. Після цього крали гроші. 

Сума збитків сягає приблизно пів мільйона гривень. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП в Дніпропетровській області.

У такий спосіб чоловіки ошукали щонайменше 10 громадян, серед яких є і військовослужбовець ЗСУ, котрий наразі боронить країну на передовій. Особистість шахраїв встановили та затримали їх. Під час обшуку в них вилучили мобільні телефони та банківські картки.

По відношенню до 19-річного і 33-річного чоловіка відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п'яти до восьми років позбавлення волі.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні аферисти видавали себе за голів ОДА та виманювали гроші. А тут читайте о схемах, які часто використовують аферисти.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.