RU
Головна
Дніпро
23:03, 3 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області ворог продовжує бити по енергетичній інфраструктурі. У зв’язку з цим в регіоні ввели режим тотальної економії електроенергії. Через це 3 листопада в області відбудуться стабілізаційні відключення світла. Після появи електроенергії містяни намагаються якнайшвидше увімкнути всі електроприлади до мережі через що ризикують знову залишитися без світла. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДніпроОВА.  Перш за все, при відключенні електропостачання енергетики радять вимикати всі прилади з розеток. А після відновлення електроенергії фахівці закликають не вмикати одразу декілька енергоємних приладів, а вмикати їх почергово. Спершу — один, а далі — інший. Що стосується електродвигунів та насосних станцій, то їх радять підключати до мережі не раніше як через 20-30 хвилин після появи світла. Прилади з таймерами просять програмувати на години, коли споживання електроенергії менше  — із опівночі до 6 ранку.  Також в Дніпрі заборонили вмикати зовнішнє освітлення магазинів, фасадів та торговельних центрів. Переглянути графік потенційних відключень можна тут. Можлива похибка у часі — плюс 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.  Інформатор нагадує, що у Дніпрі та області 3 листопада відбудуться стабілізаційні відключення світла. Також ми писали, що в Дніпрі порушникам режиму економії будуть відключати електроенергію.   

Енергетики Дніпра розповіли, як діяти під час віялових відключень електроенергії

Читать на русском

Читать на русском
Енергетики Дніпра розповіли, як діяти під час віялових відключень електроенергії
У Дніпрі віялові відключення електроенергії

У Дніпропетровській області ворог продовжує бити по енергетичній інфраструктурі. У зв’язку з цим в регіоні ввели режим тотальної економії електроенергії. Через це 3 листопада в області відбудуться стабілізаційні відключення світла.

Після появи електроенергії містяни намагаються якнайшвидше увімкнути всі електроприлади до мережі через що ризикують знову залишитися без світла. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДніпроОВА. 

Перш за все, при відключенні електропостачання енергетики радять вимикати всі прилади з розеток. А після відновлення електроенергії фахівці закликають не вмикати одразу декілька енергоємних приладів, а вмикати їх почергово. Спершу — один, а далі — інший.

Що стосується електродвигунів та насосних станцій, то їх радять підключати до мережі не раніше як через 20-30 хвилин після появи світла. Прилади з таймерами просять програмувати на години, коли споживання електроенергії менше  — із опівночі до 6 ранку. 

Також в Дніпрі заборонили вмикати зовнішнє освітлення магазинів, фасадів та торговельних центрів. Переглянути графік потенційних відключень можна тут. Можлива похибка у часі — плюс 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами. 

Інформатор нагадує, що у Дніпрі та області 3 листопада відбудуться стабілізаційні відключення світла. Також ми писали, що в Дніпрі порушникам режиму економії будуть відключати електроенергію

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.