RU

Еротичний календар за донат: як взяти участь у благодійному аукціоні

Читать на русском

Читать на русском
Еротичний календар за донат: як взяти участь у благодійному аукціоні
Тема фотосесії - любов до велоспорту

Велосипедистка Христина Стрижак оголосила про початок аукціону. Розігрують еротичний календар з фотосесією дівчат на тему велосипедного спорту за 2014 рік. Стартова ціна 1500 грн, але ставки стрімко зростають.

Про аукціон повідомляє Інформатор з посиланням на допис Христини Стрижак у Facebook. 

“Цей вже полумузейний велокалендар на 2014 рік, і там зібрані чарівні дівчата часів розквіту українського крос-кантрі. Ще трохи і він знову буде актуальний (кожні 12 років)”, – повідомляє дівчина у своїй публікації. 

Свою ціну можна запропонувати в коментарях до публікації. Результати аукціону оголосять у вівторок, 19 вересня, о 20:00.  

Христина пояснила, що мета аукціону – збір на потреби військового Олександра Сотніченко, який за допомогою FPV-дронів боронить країну на фронті. Відео результатів своєї роботи він публікує в соцмережах. Ті, хто не бере участі в розіграшу, але хоче допомогти воїну, можуть задонатити будь-яку суму за цим посиланням на збір.  

Календар вийшов під назвою Bikeportal Passion. В мережі є форум велосипедистів Bikeportal, який почав своє існування у 2009 році як спільнота поціновувачів велосипедного спорту у Дніпрі, але з часом масштабувався до всеукраїнського контексту. Ймовірно, видання пов’язано з форумом.

Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпрі з благодійною метою розігрують тубус від гаубиці М777, прикрашений Петриківським розписом. Також на аукціон виставили футболку з автографом чемпіона України Яна Лаштувки для допомоги у зборі на дрон. Читайте про зустріч Володимира Зеленського з бійцями 93-ї бригади "Холодний яр".

Січень
Січень
Лютий
Лютий
Березень
Березень
Квітень
Квітень
Травень
Травень
Червень
Червень
Липень
Липень
Серпень
Серпень
Вересень
Вересень
Жовтень
Жовтень
Листопад
Листопад
Грудень
Грудень

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.