RU
Головна
Дніпро
12:32, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

Для Дніпра пріоритетом залишається спокійно пройти прийдешній опалювальний сезон. Для цього теплове господарство комплексно та системно готують до можливих викликів зими. Загалом у котельних одного з найбільших комунальних підприємств-постачальників тепла капітально відремонтували 35 котлів і встановили 50 енергоефективних насосів. Також замінювали та відновлювали теплові мережі та ізоляцію. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради. "На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону. Залишилися лише невеличкі роботи. Мені доповідають, що все буде добре. Тож, як я вже казав, стримано оптимістичний сценарій проходження опалювального сезону Дніпро витримає", — повідомив мер Дніпра Борис Філатов, який у День міста відвідав одну з котелень. Вона забезпечує теплом близько ста об’єктів. Це житлові будинки, медзаклади, школи і дитсадки. Торік тут відремонтували димову трубу. Нині на насосній станції встановили нове обладнання. Воно вдвічі потужніше за старі насоси та енергоощадне. Тож місто заощадить близько 15 % електроносіїв. "У нас вже були гідравлічні іспити, чистка та діагностика двох котлів — як ми робимо щороку. Адже вони опалюють весь житловий масив", — розповів начальник теплової дільниці одного з комунальних підприємств Сергій. Крім цього, щоб уникнути аварійних ситуацій після старту подачі тепла, нині в одному з дворів житлових будинків замінюють ділянку теплової мережі. Філатов: «Дніпро готується до опалювального сезону — системно модернізуючи теплогосподарство»  Для Дніпра пріоритетом залишається спокійно пройти прийдешній опалювальний сезо Для цього теплове господарство комплексно та системно готують до можливих викликів зими Також замінювали та відновлювали теплові мережі та ізоляцію На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону Залишилися лише невеличкі роботи Торік тут відремонтували димову трубу Нині на насосній станції встановили нове обладнання Воно вдвічі потужніше за старі насоси та енергоощадне Тож місто заощадить близько 15 % електроносіїв Нині в одному з дворів житлових будинків замінюють ділянку теплової мережі Платон Бережний

Філатов: «Дніпро готується до опалювального сезону — системно модернізуючи теплогосподарство»

Читать на русском

На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону

Читать на русском
Філатов: «Дніпро готується до опалювального сезону — системно модернізуючи теплогосподарство»

На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону

Для Дніпра пріоритетом залишається спокійно пройти прийдешній опалювальний сезон. Для цього теплове господарство комплексно та системно готують до можливих викликів зими. Загалом у котельних одного з найбільших комунальних підприємств-постачальників тепла капітально відремонтували 35 котлів і встановили 50 енергоефективних насосів.

Також замінювали та відновлювали теплові мережі та ізоляцію. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради.

"На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону. Залишилися лише невеличкі роботи. Мені доповідають, що все буде добре. Тож, як я вже казав, стримано оптимістичний сценарій проходження опалювального сезону Дніпро витримає", — повідомив мер Дніпра Борис Філатов, який у День міста відвідав одну з котелень.

Вона забезпечує теплом близько ста об’єктів. Це житлові будинки, медзаклади, школи і дитсадки.

Торік тут відремонтували димову трубу. Нині на насосній станції встановили нове обладнання. Воно вдвічі потужніше за старі насоси та енергоощадне. Тож місто заощадить близько 15 % електроносіїв.

"У нас вже були гідравлічні іспити, чистка та діагностика двох котлів — як ми робимо щороку. Адже вони опалюють весь житловий масив", — розповів начальник теплової дільниці одного з комунальних підприємств Сергій.

Крім цього, щоб уникнути аварійних ситуацій після старту подачі тепла, нині в одному з дворів житлових будинків замінюють ділянку теплової мережі.

Філатов: «Дніпро готується до опалювального сезону — системно модернізуючи теплогосподарство» 
Для Дніпра пріоритетом залишається спокійно пройти прийдешній опалювальний сезо
Для цього теплове господарство комплексно та системно готують до можливих викликів зими
Також замінювали та відновлювали теплові мережі та ізоляцію
На 98% Дніпро вже готовий до опалювального сезону
Залишилися лише невеличкі роботи
Торік тут відремонтували димову трубу
Нині на насосній станції встановили нове обладнання
Воно вдвічі потужніше за старі насоси та енергоощадне
Тож місто заощадить близько 15 % електроносіїв
Нині в одному з дворів житлових будинків замінюють ділянку теплової мережі

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.