RU
Головна
Область
11:39, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Рука з синьо-жовтими браслетами, фото якої облетіло весь світ, – це фрагмент тіла бійця 93-ої бригади “Холодний яр” Сергія Сови. Йому було 36 років. В нього залишись двоє дітей. Знімок зробили під час ексгумації в Ізюмі, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади. Мешканка Нікополя Оксана Сова упізнала чоловіка за татуюваннями. Як пише радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, в Сергія були набиті великі зображення - голова сови, череп, самурай з ієрогліфами. Навіть витатуйоване ім’я доньки залишилось на руці. З цими браслетами боєць не розлучався з 2014 року. Нагадаємо, раніше ми писали, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Також Інформатор повідомляв про загибель 31-річного бійця з Дніпропетровської області Максима Богачова.

Фото руки з жовто-синіми браслетами з могили в Ізюмі облетіло весь світ: загиблим виявився Герой з Дніпропетровської області

Читать на русском
Фото руки з жовто-синіми браслетами з могили в Ізюмі облетіло весь світ: загиблим виявився Герой з Дніпропетровської області

Загиблого воїна, чиє тіло знайшли в Ізюмі, опізнала дружина

Рука з синьо-жовтими браслетами, фото якої облетіло весь світ, – це фрагмент тіла бійця 93-ої бригади “Холодний яр” Сергія Сови. Йому було 36 років. В нього залишись двоє дітей.

Знімок зробили під час ексгумації в Ізюмі, – повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади.

Мешканка Нікополя Оксана Сова упізнала чоловіка за татуюваннями. Як пише радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, в Сергія були набиті великі зображення - голова сови, череп, самурай з ієрогліфами. Навіть витатуйоване ім’я доньки залишилось на руці. З цими браслетами боєць не розлучався з 2014 року.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Також Інформатор повідомляв про загибель 31-річного бійця з Дніпропетровської області Максима Богачова.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.