RU
Головна
Область
09:17, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Ворог продовжує спроби атакувати цивільну та енергетичну інфраструктуру України. Тож громадян закликають заощаджувати електроенергію. Через це, у вівторок, 29 листопада у Дніпрі та області застосовані екстрені відключення світла.  Графіки стабілізаційних відключень вже не діють. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”. Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК “Укренерго” та іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.  Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також писали, що У вівторок у Дніпрі не працюватиме весь електротранспорт. Окрім того, читайте, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”.

Готуйте ліхтарики: у Дніпрі та області застосовані екстрені відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Готуйте ліхтарики: у Дніпрі та області застосовані екстрені відключення світла
Графіки стабілізаційних відключень вже не діють

Ворог продовжує спроби атакувати цивільну та енергетичну інфраструктуру України. Тож громадян закликають заощаджувати електроенергію. Через це, у вівторок, 29 листопада у Дніпрі та області застосовані екстрені відключення світла

Графіки стабілізаційних відключень вже не діють. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”.

Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК “Укренерго” та іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації. 

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також писали, що У вівторок у Дніпрі не працюватиме весь електротранспорт. Окрім того, читайте, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.