RU
Головна
Дніпро
09:39, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Ворог продовжує спроби по знищенню енергетичної інфраструктури України. Через це всіх громадян закликають заощаджувати електроенергію. Ситуація критична. Тому у Дніпропетровській області відбуваються екстрені відключення світла. Графіки аварійних відключень, які складали раніше, наразі не діють. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”. Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК “Укренерго” та іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації. Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також писали, що через атаку мешканці кількох вулиць залишились без води

Готуйте свічки та ліхтарики: у Дніпрі та області можливі екстрені відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Готуйте свічки та ліхтарики: у Дніпрі та області можливі екстрені відключення світла
Можливі екстрені відключення світла

Ворог продовжує спроби по знищенню енергетичної інфраструктури України. Через це всіх громадян закликають заощаджувати електроенергію. Ситуація критична.

Тому у Дніпропетровській області відбуваються екстрені відключення світла. Графіки аварійних відключень, які складали раніше, наразі не діють. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”.

Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК “Укренерго” та іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також писали, що через атаку мешканці кількох вулиць залишились без води

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.