RU
Головна
Дніпро
15:32, 4 Жовтня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 4 жовтня, стало відомо, що митці з Дніпра "Street art" зробили стіну пам'яті вдома у батьків загиблого Захисника Дениса Котенка. Її зробили за бажанням рідних воїна. Нагадаємо, що Денис Котенко з позивним "Шкіпер" загинув, захищаючи Україну від російської навали. Про це повідомляє Інформатор. Життя бійця обірвалося 24 березня під час звільнення села Лук'янівка під Києвом. Денис був справжнім патріотом, який завжди переживав за долю країни, перебував у «Національному корпусі», служив в «Азові». На знак пам'яті побратими Захисника встановили білборд на вулиці Космічній. Крім цього Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом "За Мужність" Дениса. Нагороду передали сім'ї загиблого. Раніше ми писали, що вночі росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах. Також повідомляли, що загинув у бою за Україну вчитель з Дніпра Сергій Столбцов.

Художники з Дніпра зробили стіну пам'яті Дениса "Шкіпера" Котенка вдома у батьків Захисника

Читать на русском

Читать на русском
Художники з Дніпра зробили стіну пам'яті Дениса "Шкіпера" Котенка вдома у батьків Захисника
Вічна Слава Герою!

У вівторок, 4 жовтня, стало відомо, що митці з Дніпра "Street art" зробили стіну пам'яті вдома у батьків загиблого Захисника Дениса Котенка. Її зробили за бажанням рідних воїна. Нагадаємо, що Денис Котенко з позивним "Шкіпер" загинув, захищаючи Україну від російської навали.

Про це повідомляє Інформатор.

Життя бійця обірвалося 24 березня під час звільнення села Лук'янівка під Києвом. Денис був справжнім патріотом, який завжди переживав за долю країни, перебував у «Національному корпусі», служив в «Азові». На знак пам'яті побратими Захисника встановили білборд на вулиці Космічній.

Крім цього Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом "За Мужність" Дениса. Нагороду передали сім'ї загиблого.

Раніше ми писали, що вночі росіяни ударили по Нікопольському та Синельниківському районах. Також повідомляли, що загинув у бою за Україну вчитель з Дніпра Сергій Столбцов.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.