RU

Коли потрібно замінити показання газового лічильника у Дніпрі: як це зробити

Читать на русском

Читать на русском
Коли потрібно замінити показання газового лічильника у Дніпрі: як це зробити
Оплата газу

Не дивлячись на війну, українці мають вчасно сплачувати за комунальні послуги. Щоб у платіжках за газ враховували актуальні обсяги споживання та не нараховувати неіснуючих боргів, потрібно вчасно передавати показання лічильника. А саме з 1 по 5 число кожного місяця. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію АТ “Дніпрогаз”. Та бувають випадки, коли необхідно замінити внесені показання лічильника. Причин може бути декілька:

  • Ви невчасно передали показання, а саме не з 1 по 5 число;
  • Ви одразу передали показання декількома способами: через онлайн-сервіси, після — через Контакт-центр (через це білінгова система не зможе коректно опрацювати дані);
  • Помилково надіслали некоректні цифри;
  • Ви тимчасово не проживаєте за адресою та не дублюєте останні показання, зафіксовані на лічильнику з 1 по 5 число щомісяця;
  • Показання значно завищені або занижені у порівнянні з фактичним споживанням.

Та панікувати не варто. Виправити ситуацію можна: ви можете скоригувати дані онлайн. Для цього необхідно написати у приватні повідомлення компанії “Ат Дніпро” у Facebook. Або ж завітати на прийом до менеджерів будь-якого з Центрів обслуговування клієнтів за адресами: вулиця Виконкомівська, 34 або проспект Слобожанський, 96а.

Нагадаємо, що в Україні підвищили тариф на електроенергію для населення. Також читайте, кому у Дніпрі у червні вимикатимуть газ. Писали ми й про те, як заплатити за газ та його доставку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.