RU

Команда Юрія Голика випускатиме серійно дрон STING-2 Specialist

Читать на русском

Читать на русском
Команда Юрія Голика випускатиме серійно дрон STING-2 Specialist
Дрони тривалого польоту STING-2 Specialist випускатимуть серійно

Українські інженери запускають у серійне виробництво ще одну модель вітчизняного дрона. Мова про STING-2 Specialist – це «базовий» коптер, до якого можна прикріплювати різні види обладнання, тим самим пристосовуючи до різних бойових задач. Про це повідомив підприємець і волонтер Юрій Голик. Цей безпілотник розробила та випускатиме команда інженерів, яку він зібрав разом із партнерами.

Specialist може нести на собі ретранслятор з камерами. В цій комплектації він дозволяє розвідувати ситуацію на полі бою чи коригувати вогонь по ворожим позиціям. Якщо ж до БПЛА прикріпити систему скидання, то STING-2 з розвідувального стає ударним безпілотником. Для оптимальної роботи дрона розробники радять не навантажувати його більше 1,5 кг.

Головною перевагою моделі є тривалість польоту. Дрон може перебувати в повітрі понад півтори години. Як і наступне покоління дронів STING-3 Mad Max, STING-2 обладнаний спеціальною захищеною системою зв’язку, що дозволяє йому ефективно добиратися до цілі навіть під впливом ворожих засобів радіоелектронної боротьби.

Ще одна корисна риса STING-2 – відносно стриманий звуковий супровід польоту. Завдяки цьому виявити підліт такого коптера на слух дещо складніше. Фотодоказ такого неочікуваного для російських військових візиту Юрій Голик також опублікував в дописі:

«Окупанти поки що на той момент живі, і вони чомусь не підозрюють про присутність українського дрона. До речі, всі шестеро через декілька секунд перестануть бути окупантами і вже ніколи не дізнаються, що сталося з ними в другій смузі їхньої оборони», - зазначив він.

Перед серійним виробництвом модель дрона перевірили на відповідність заявленим характеристикам. Зокрема, раніше Юрій Голик оприлюднив відео тестових польотів цього коптера.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.