RU
Головна
Реклама
12:22, 9 Вересня
Информатор UA

Интро

У боротьбі за сильну процвітаючу Україну кожен повинен займатися своєю справою. Економічний фронт дуже важлива ланка у цьому ланцюжку. Саме тому дуже важливими є компанії, які не зважаючи на складну ситуацію продовжують вести діяльність і забезпечують циркуляцію коштів усередині країни. Багато підприємців Дніпра сьогодні перебувають у непростому становищі, проте, як і раніше, готові надавати якісні товари та послуги, сплачувати податки, допомагати військовим. Однією із таких є компанія Wood Town. Спеціалісти студії надають послуги із захисту кузова автомобіля спеціальними броньованими плівками, відновлення оптики, нанесення керамічних складів, хімчистки салону, тонування та багато іншого. Саме захист кузова за допомогою броньованої плівки є однією з найпопулярніших послуг. Плівка непомітна на кузові авто, вона захищає від піску та гравію на високих швидкостях, а також дає захист при невдалому паркуванні чи дрібному ДТП. Останній пункт дуже актуальний, оскільки на сьогоднішній день у Дніпрі кількість автомобілів значно збільшилася. Разом із цим збільшилась і кількість неприємних ситуацій. Плівка допоможе не пошкодити лакофарбовий шар вашого авто, і можливо навіть уникнути неприємних дорогих наслідків. Частина коштів, які компанія заробляє надаючи свої послуги, пересилається на ЗСУ. Також фахівці компанії на постійній основі допомагають на блокпостах у зміцненні нашого міста, та надають допомогу тим, хто перебуватиме у лікарнях Дніпра. Контакти центру: Адреса: вул. Святослава Хороброго, 7 woodtown.dp.ua Тел.: (098) 235-44-76 Instagram: woodtown_dp Кераміка дисків Тонування Антигравійний захист (броня) Броня глянцевих вставок салону Тонування оптики Зміна кольору Зміна кольору Рекламний матеріал

Компанії, що воюють на економічному фронті: Wood Town Detailing

Читать на русском

Частину зароблених коштів у Wood Town Detailing пересилають на ЗСУ

Читать на русском
Компанії, що воюють на економічному фронті: Wood Town Detailing

Частину зароблених коштів у Wood Town Detailing пересилають на ЗСУ

У боротьбі за сильну процвітаючу Україну кожен повинен займатися своєю справою. Економічний фронт дуже важлива ланка у цьому ланцюжку. Саме тому дуже важливими є компанії, які не зважаючи на складну ситуацію продовжують вести діяльність і забезпечують циркуляцію коштів усередині країни. Багато підприємців Дніпра сьогодні перебувають у непростому становищі, проте, як і раніше, готові надавати якісні товари та послуги, сплачувати податки, допомагати військовим. Однією із таких є компанія Wood Town.

Спеціалісти студії надають послуги із захисту кузова автомобіля спеціальними броньованими плівками, відновлення оптики, нанесення керамічних складів, хімчистки салону, тонування та багато іншого. Саме захист кузова за допомогою броньованої плівки є однією з найпопулярніших послуг. Плівка непомітна на кузові авто, вона захищає від піску та гравію на високих швидкостях, а також дає захист при невдалому паркуванні чи дрібному ДТП. Останній пункт дуже актуальний, оскільки на сьогоднішній день у Дніпрі кількість автомобілів значно збільшилася. Разом із цим збільшилась і кількість неприємних ситуацій. Плівка допоможе не пошкодити лакофарбовий шар вашого авто, і можливо навіть уникнути неприємних дорогих наслідків.

Частина коштів, які компанія заробляє надаючи свої послуги, пересилається на ЗСУ. Також фахівці компанії на постійній основі допомагають на блокпостах у зміцненні нашого міста, та надають допомогу тим, хто перебуватиме у лікарнях Дніпра.

Контакти центру:

Адреса: вул. Св’ятослава Хороброго, 7

woodtown.dp.ua

Тел.: (098) 235-44-76

Instagram: woodtown_dp

Кераміка дисків
Кераміка дисків
Тонування
Тонування
Антигравійний захист (броня)
Антигравійний захист (броня)
Броня глянцевих вставок салону
Броня глянцевих вставок салону
Тонування оптики
Тонування оптики
Зміна кольору
Зміна кольору
Зміна кольору
Зміна кольору

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.