RU
Головна
Дніпро
18:50, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі світло нині є у більше ніж половини містян. Відновлюється подання води і тепла. Орієнтовно вони стабілізуються після 20:00. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов. «Відучора всі комунальні служби в повному складі безперервно працюють спільно з енергетиками. І продовжать це робити - до повного відновлення міських систем», — наголосив він. Мер також нагадав, що у місті діють аварійні і планові відключення електрики. При цьому лікарні зберігають стабільне живлення (та можливість перепідключитися на генератори). Нині місто вже запустило всі насосні станції. Мешканці лівого берега вже з водою. На правому її подання очікують у найближчі години.  Філатов підкреслив, що міськводоканал подає воду за регламентом, аби уникнути гідроударів в мережі. Також працюють всі котельні правобережжя. На лівому березі опалення вже отримують ті, хто заживлений від Придніпровської ТЕС. Водночас Філатов оприлюднив адреси пунктів незламності, де тепло, є вода і електрика — на випадок чергових терористичних ударів росії: Лівобережна адміністрація (вул.20-річчя Перемоги, 51); Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району (просп Мануйлівський, 31); Адміністрація Соборного району (площа Шевченка, 7); Адміністрація Новокодацького району (просп. Сергія Нігояна, 77); Центральна адміністрація (просп. Лесі Українки, 65); Адміністрація Шевченківського району (вул. Михайла Грушевського, 70); Центр соціальної підтримки дітей на сімей «Барвінок» (вул. Янтарна, 45); Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми» (вул. Тверська, 41); Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра» (вул. Тополина, 33); Центр соціальних служб по Новокодацькому району (вул. Новоорловська, 2/92); Відділ територіального центру в Чечелівському районі (вул. Романа Шухевича, 28/32); Відділ територіального центру в Самарському районі (вул. Іларіонівська, 2); Міський центр соціальної допомоги (вул. Лоцманська). Платон Бережний

«Комунальні служби працюють безперервно»: Філатов розповів, як Дніпро оговтується після блекауту

Читать на русском

Читать на русском
«Комунальні служби працюють безперервно»: Філатов розповів, як Дніпро оговтується після блекауту
Міський голова Дніпра Борис Філатов розповів про ситуацію у місті після чергових ворожих ударів

У Дніпрі світло нині є у більше ніж половини містян. Відновлюється подання води і тепла.

Орієнтовно вони стабілізуються після 20:00. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов.

«Відучора всі комунальні служби в повному складі безперервно працюють спільно з енергетиками. І продовжать це робити - до повного відновлення міських систем», — наголосив він.

Мер також нагадав, що у місті діють аварійні і планові відключення електрики. При цьому лікарні зберігають стабільне живлення (та можливість перепідключитися на генератори). Нині місто вже запустило всі насосні станції. Мешканці лівого берега вже з водою. На правому її подання очікують у найближчі години. 

Філатов підкреслив, що міськводоканал подає воду за регламентом, аби уникнути гідроударів в мережі. Також працюють всі котельні правобережжя. На лівому березі опалення вже отримують ті, хто заживлений від Придніпровської ТЕС.

Водночас Філатов оприлюднив адреси пунктів незламності, де тепло, є вода і електрика — на випадок чергових терористичних ударів росії:

 • Лівобережна адміністрація (вул.20-річчя Перемоги, 51);
 • Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району (просп Мануйлівський, 31);
 • Адміністрація Соборного району (площа Шевченка, 7);
 • Адміністрація Новокодацького району (просп. Сергія Нігояна, 77);
 • Центральна адміністрація (просп. Лесі Українки, 65);
 • Адміністрація Шевченківського району (вул. Михайла Грушевського, 70);
 • Центр соціальної підтримки дітей на сімей «Барвінок» (вул. Янтарна, 45);
 • Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми» (вул. Тверська, 41);
 • Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра» (вул. Тополина, 33);
 • Центр соціальних служб по Новокодацькому району (вул. Новоорловська, 2/92);
 • Відділ територіального центру в Чечелівському районі (вул. Романа Шухевича, 28/32);
 • Відділ територіального центру в Самарському районі (вул. Іларіонівська, 2);
 • Міський центр соціальної допомоги (вул. Лоцманська).

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.