RU
Головна
Дніпро
21:03, 22 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 22 грудня, колоритний із Дніпра Козак Сіромаха представив перший сольний трек “Гуляли”. Разом із піснею відбулась і прем’єра кліпу. У композиції виконавиць передав реалії війни — любов, волю та перемогу.  За п’ять годин кліп переглянуло 5 тисяч чоловік. Про це повідомляє Інформатор. Я душа в тілі людини, я не тіло, я особистість, я в Україні, не на Україні. Бо це сонячна радість. Я відчуваю її, пізнаю, знаю, ціную, навчаю. Любов віддаю щиро. Зла ні на кого не тримаю, бо кожен що наробив у житті - отримує своє сповна, закон природи не дарма. Цінуємо своє, своїх, поважаємо інших. Воювати - битися за святе без ненависті - гуляти. Закохані, в пошуках романтики - гуляли. Родинне свято, збір друзів близьких та родичів - гуляли. Козаки на коханях гопака - гуляли. У своїх безмежних мріях гуляємо, досягаємо!   Хто такий Козак Сіромаха  “Kalush” — український реп-гурт, заснований у 2019 році. У 2022 році реп-гурт отримав право представляти Україну па Пісенному конкурсі “Євробачення-2022” з піснею “Стефанія”. Вже 15 травня 2022 року гурт став переможцем “Євробачення-2022”.  Нагадаємо, Козак Сіромаха із Дніпра та Kalush випустили спільну пісню — “Нумо Козаки”. Писали ми й про те, що гурт з Дніпра "Сметана band" випустив першу пісню українською мовою, присвячену війні. Інформатор писав, що поліцейський із Дніпра рятує побратимів та підтримує бойовий дух піснею.  

Козак Сіромаха із Дніпра випустив перший сольний трек

Читать на русском

Читать на русском
Козак Сіромаха із Дніпра випустив перший сольний трек
Козак Сіромаха випустив першу пісню

У четвер, 22 грудня, колоритний із Дніпра Козак Сіромаха представив перший сольний трек “Гуляли”. Разом із піснею відбулась і прем’єра кліпу. У композиції виконавиць передав реалії війни — любов, волю та перемогу. 

За п’ять годин кліп переглянуло 5 тисяч чоловік. Про це повідомляє Інформатор.

Я душа в тілі людини, я не тіло, я особистість, я в Україні, не на Україні.
Бо це сонячна радість. Я відчуваю її, пізнаю, знаю, ціную, навчаю. Любов віддаю щиро.

Зла ні на кого не тримаю, бо кожен що наробив у житті - отримує своє сповна, закон природи не дарма.
Цінуємо своє, своїх, поважаємо інших.

Воювати - битися за святе без ненависті - гуляти. Закохані, в пошуках романтики - гуляли.
Родинне свято, збір друзів близьких та родичів - гуляли.
Козаки на коханях гопака - гуляли.
У своїх безмежних мріях гуляємо, досягаємо!

 

Хто такий Козак Сіромаха 

“Kalush” — український реп-гурт, заснований у 2019 році. У 2022 році реп-гурт отримав право представляти Україну па Пісенному конкурсі “Євробачення-2022” з піснею “Стефанія”. Вже 15 травня 2022 року гурт став переможцем “Євробачення-2022”. 

Нагадаємо, Козак Сіромаха із Дніпра та Kalush випустили спільну пісню — “Нумо Козаки”. Писали ми й про те, що гурт з Дніпра "Сметана band" випустив першу пісню українською мовою, присвячену війні. Інформатор писав, що поліцейський із Дніпра рятує побратимів та підтримує бойовий дух піснею.

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.