RU

"Кожен дрон STING 3 Mad Max тестують перед відправкою на фронт", - Юрій Голик

Читать на русском

Читать на русском
"Кожен дрон STING 3 Mad Max тестують перед відправкою на фронт", - Юрій Голик
Юрій Голик розповів про тестування безпілотників STING 3 Mad Max

Ударний безпілотник українського виробництва STING 3 Mad Max вже кілька місяців показує нищівні для ворога результати в умовах бойових дій. Нещодавно чергова партія бомберів відправилась на полювання за окупантами на Донеччину. Перед цим кожен прилад пройшов прискіпливий контроль якості. Про це розповів підприємець та волонтер Юрій Голик. Саме авторству команди розробників, яку зібрав він разом з партнерами, і належить ця модель.

В реальних бойових умовах безпілотник не має права схибити. Це не лише репутація виробника, а й безпека наших захисників. Саме тому пілоти та інженери, які створили Mad Max, ретельно тестують кожен зібраний дрон. Льотні характеристики, спрацювання механізму скиду та, головне, радіоелектронну частину. Адже ця модифікація – із серії «невразливих» до ворожих РЕБ. Краща із можливих нині радіолінія, захищена від перешкод телеметрія разом з технологією псевдовипадкового порядку зміни частоти дає можливість обходити ворожі пастки і пробиватись до цілі. Підприємець публікував на своїй сторінці відео роботи STING 3 навіть під дією трьох засобів РЕБ.

«Ми робимо STING Mad Max поки що невеликими серіями та передаємо до підрозділів, де військові інтенсивно працюють ними по окупантах. Здійснюють по два десятки вильотів за добу на кожному екземплярі. Тому ми маємо бути на 100% впевненими, що дрони готові до такої активної роботи. Перевіряємо кожен нюанс», - зазначив Юрій Голик.

Команда розробників працює над конструюванням безпілотників різного функціоналу. Зокрема, нещодавно Голик оприлюднив відео тестування вітчизняного літака-камікадзе, який також має потужний захист від РЕБ.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.