RU
Головна
Дніпро
19:14, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 17 лютого, у Дніпрі на річці у крижану воду провалився рибалка. Подія сталася на очах у жінки. Вона одразу поспішила викликати на допомогу патрульних. Проте допомога чоловікові не знадобилася. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу патрульної поліції в Дніпропетровської області.  З’ясувалося, що до приїзду поліції небайдужі містяни самостійно витягли 65-річного чоловіка з води. Пізніше він пояснив, що пішов рибалити, але під час обходу однієї з ополонок під ним тріснула крига.  Від допомоги лікарів той відмовився. Поліцейські застерігають про небезпеку виходу на тонку кригу, а любителів екстремальної зимової риболовлі просять не ризикувати власним здоров’ям.  Раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області чоловік під час риболовлі на кризі провалився під лід. Окрім того, повідомляли про те, що у Дніпропетровській області рибалки дрейфували на кризі. Також ми писали, що на житловому масиві Перемога-6 у Дніпрі з водойми дістали тіло чоловіка.

Крига під ногами тріснула: у Дніпрі 65-річний чоловік провалився у крижану воду

Читать на русском

Читать на русском
Крига під ногами тріснула: у Дніпрі 65-річний чоловік провалився у крижану воду
Проте, допомога чоловікові не знадобилася

У п’ятницю, 17 лютого, у Дніпрі на річці у крижану воду провалився рибалка. Подія сталася на очах у жінки. Вона одразу поспішила викликати на допомогу патрульних.

Проте допомога чоловікові не знадобилася. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу патрульної поліції в Дніпропетровської області. 

З’ясувалося, що до приїзду поліції небайдужі містяни самостійно витягли 65-річного чоловіка з води. Пізніше він пояснив, що пішов рибалити, але під час обходу однієї з ополонок під ним тріснула крига. 

Від допомоги лікарів той відмовився. Поліцейські застерігають про небезпеку виходу на тонку кригу, а любителів екстремальної зимової риболовлі просять не ризикувати власним здоров’ям. 

Раніше ми повідомляли, що у Дніпропетровській області чоловік під час риболовлі на кризі провалився під лід. Окрім того, повідомляли про те, що у Дніпропетровській області рибалки дрейфували на кризі. Також ми писали, що на житловому масиві Перемога-6 у Дніпрі з водойми дістали тіло чоловіка.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.