RU
Головна
Україна
22:04, 3 Листопада
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 4 листопада, виповниться 8 років, 8 місяців та 8 днів українського спротиву російській агресії. Також цього дня державне свято відзначають на росії — День Народного Единства. Укрпошта вирішила “привітати” ворога та випустить нову марку — “Кримський міст на біс”.  Тираж пророчої марки складає 300 тисяч маркованих аркушів. Або 2,1 мільйона марок. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення генерального директора АТ “Укрпошта” Ігоря Смілянського. Придбати їх можна у всіх міських відділеннях “Укрпошти”. Щоб не стояти в черзі, не забувайте про офіційні онлайн-магазини на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay та Amazon. Там же можна буде придбати й тематичний мерч – футболки, світшоти та два види магнітів. “Сподіваюся, залишки сірої речовини рашистів таки возз'єднаються з реальністю і вони залишать всіх нас в спокої, а поки що ми хочемо привітати їх так, як вміємо лише ми”, — написав Смілянський.  Раніше ми писали, що "Укрпошта" випустила нові марки до Дня захисників та захисниць України. Також читайте, що “Укрпошта” випустила нову марку з Кримським мостом. Писали ми й про те, що "Укрпошта" випустила першу благодійну марку, присвячену псу Патрону.

“Кримський міст на біс”: “Укрпошта” випустить нову марку

Читать на русском

Читать на русском
“Кримський міст на біс”: “Укрпошта” випустить нову марку
Нова поштова марка

У п’ятницю, 4 листопада, виповниться 8 років, 8 місяців та 8 днів українського спротиву російській агресії. Також цього дня державне свято відзначають на росії — День Народного Единства. Укрпошта вирішила “привітати” ворога та випустить нову марку — “Кримський міст на біс”. 

Тираж пророчої марки складає 300 тисяч маркованих аркушів. Або 2,1 мільйона марок. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення генерального директора АТ “Укрпошта” Ігоря Смілянського.

Придбати їх можна у всіх міських відділеннях “Укрпошти”. Щоб не стояти в черзі, не забувайте про офіційні онлайн-магазини на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay та Amazon. Там же можна буде придбати й тематичний мерч – футболки, світшоти та два види магнітів.

“Сподіваюся, залишки сірої речовини рашистів таки возз'єднаються з реальністю і вони залишать всіх нас в спокої, а поки що ми хочемо привітати їх так, як вміємо лише ми”, — написав Смілянський. 

Раніше ми писали, що "Укрпошта" випустила нові марки до Дня захисників та захисниць України. Також читайте, що “Укрпошта” випустила нову марку з Кримським мостом. Писали ми й про те, що "Укрпошта" випустила першу благодійну марку, присвячену псу Патрону.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.