RU
Головна
Україна
10:49, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

До редакції Інформатора періодично звертаються люди з проханням про допомогу з пошуком родича, який, ймовірно, потрапив у полон. Проте, за рекомендаціями Міноборони, не можна оприлюднювати таку інформацію. Бо це насамперед, може нашкодити людині, яку розшукують. Саме для пошуку полонених існують спеціальні служби. Інформатор розповість куди звертатися, якщо ви опинилися в такій ситуації. Дізнатися про те, що особа захоплена у полон можна за телефоном довіри МВС (089) 420-18-66. Також для отримання або надання інформації можна звернутися до Об’єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених при Службі Безпеки України за телефонами +38 067 650 83 32, +38 098 087 36 01 або надіслати запит на електронну пошту united.centre.ssu@gmail.com. З відповідними запитами можна звернутися до Національного інформаційного бюро, зателефонувавши на гарячу лінію 1648 або на міський номер (044) 287-81-65 (для дзвінків із-за кордону). Також є варіант звернення на електронну пошту, яка розміщена на сайті Бюро nib.gov.ua. Розшуком полонених займається Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, де за телефоном (044) 428-62-74 можна отримати необхідну інформацію, або надіслати електронний запит на адресу contact@gur.gov.ua. Раніше ми повідомляли про те, що в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни. Також писали, куди звертатися українцям за кордоном для психіатричної підтримки.

Куди звертатися, якщо близька людина потрапила в полон

Читать на русском

В першу чергу важлива безпека

Читать на русском
Куди звертатися, якщо близька людина потрапила в полон

В першу чергу важлива безпека

До редакції Інформатора періодично звертаються люди з проханням про допомогу з пошуком родича, який, ймовірно, потрапив у полон. Проте, за рекомендаціями Міноборони, не можна оприлюднювати таку інформацію. Бо це насамперед, може нашкодити людині, яку розшукують.

Саме для пошуку полонених існують спеціальні служби. Інформатор розповість куди звертатися, якщо ви опинилися в такій ситуації.

Дізнатися про те, що особа захоплена у полон можна за телефоном довіри МВС (089) 420-18-66. Також для отримання або надання інформації можна звернутися до Об’єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених при Службі Безпеки України за телефонами +38 067 650 83 32, +38 098 087 36 01 або надіслати запит на електронну пошту united.centre.ssu@gmail.com.

З відповідними запитами можна звернутися до Національного інформаційного бюро, зателефонувавши на гарячу лінію 1648 або на міський номер (044) 287-81-65 (для дзвінків із-за кордону). Також є варіант звернення на електронну пошту, яка розміщена на сайті Бюро nib.gov.ua.

Розшуком полонених займається Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, де за телефоном (044) 428-62-74 можна отримати необхідну інформацію, або надіслати електронний запит на адресу contact@gur.gov.ua.

Раніше ми повідомляли про те, що в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни. Також писали, куди звертатися українцям за кордоном для психіатричної підтримки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.