RU

Купатися заборонено: навіщо у Дніпрі готують пляжі до літнього сезону

Читать на русском

Читать на русском
Купатися заборонено: навіщо у Дніпрі готують пляжі до літнього сезону
Пляжі Дніпра попри заборону купатися готують до сезону

У вівторок, 30 травня, стало відомо, що купальний сезон влітку 2023 року у Дніпрі не стартує. На міських пляжах з 1 червня буде заборонено купатися і встановлять щити з попередженнями про це. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дніпровської міської ради. Та, попри заборону купатися, пляжі та зони відпочинку у місті продовжують готувати до літнього сезону.

Купатися заборонили на усіх трьох офіційних пляжах Дніпра: Мануйлівському, Придніпровському та на Монастирському острові. Та у КП «Міська інфраструктура» повідомили, що готують до сезону не тільки парки і сквери, а й пляжі. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Так, у парку Шевченка почали наводили лад на Монастирському острові. Там асфальтують дорогу, прибирають пляж, готують туалети та роздягальні. В цей час водолази ДСНС очищують дно річки. Найчастіше знаходять пляшки, каміння, мотузки та рибацькі ліски, а й інколи сітки. Мануйлівський та Придніпровський пляжі рятувальники обстежили до цього.

Через заборону купання на пляжах найближчим часом встановлять таблички з написом: «Купатися заборонено». Проте, адміністративна відповідальність за порушення заборони не передбачена. Тож відповідальність поклали лише на плечі містян, які мають самостійно розуміти, що війна в країні триває, як і дія воєнного стану. Роз’яснювальну роботу на пляжах проводитиме і поліція.

«Силами дільничних офіцерів поліції спільно з ювенальною превенцією та працівниками ДСНС ми проводитимемо постійні профілактичні рейди, під час яких розʼяснюватимемо людям про заборону купання у водоймі, а також попереджуватимемо про порушення публічного порядку та безпеки щодо недопущення розпивання спиртних напоїв, перебування  у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, а також куріння. За це, нагадаю, передбачена адміністративна відповідальність», – зазначив заступник начальника відділення поліції № 5, майор поліції Антон Коцюба.

Купатися заборонили, та пляжі готують до літнього сезону
Купатися заборонили, та пляжі готують до літнього сезону
В воді знаходять пляшки, каміння, мотузки
В воді знаходять пляшки, каміння, мотузки

Раніше ми писали, що що в Україні заборонили гучно вмикати музику в маршрутках та таксі як водіям, так і пасажирам. Окрім того, в Україні заборонили феєрверки та петарди, а також гучну музику вночі. Повідомляли ми і про те, що в Україні заборонили літери Z і V на номерних знаках.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.