RU
Головна
Дніпро
13:54, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У соцмережах пов’язують, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім. Напередодні теракту жінка виклала сторіз. Її зміст мав начебто добрий намір — допомогти продуктами та речами нашим Захисникам. Втім, Анна вказала, в яких саме лікарнях міста вони знаходяться.  Що в військовий стан робити категорично заборонено. Наразі в неї закритий профіль. Про це пише Інформатор з посиланням на “Днепр Сейчас”.  Скандал Через деякий час Анна прокоментувала ситуацію та пояснила, що зробила цей репост вчора, оскільки він був у половини мешканців Дніпра. Окрім того, вона той блогер, який заповнює свою стрічку постами про війну, зборами, репостами, волонтерить та допомагає з перших днів війни.  “Що я можу сказати з цього приводу? Йдіть Н***й”, — сказала вона. Telegram oembed: https://t.me/ua_video/9096 Зазначимо, що в такі скандали Анна Алхім потрапляє доволі часто. Ба більше, жінку занесли до бази даних сайту “Миротворець”. Усе через “заперечення російської агресії” та “антиукраїнська пропаганда”.  Інформатор закликає Інформатор закликає мешканців Дніпра ні в якому разі не публікувати фото, відео та інформацію, які можуть допомогти ворогу та нашкодити нашим військовим. А також — дотримуватися інформаційної тиші.  Нагадаємо, що через відключення світла блогерка з Дніпра закликала до повалення влади в Україні. Такоє читайте, що інста-блогер із Дніпра опинилася в базі "Миротворця". Писали ми й про те, що  переселенка з Дніпропетровської потрапила у скандал через свої відео у TikTok.

“Лікарні переповнені військовими”: “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім

Читать на русском

Читать на русском
“Лікарні переповнені військовими”: “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім
Блогерка із Дніпра потрапила в черговий скандал

У соцмережах пов’язують, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім. Напередодні теракту жінка виклала сторіз. Її зміст мав начебто добрий намір — допомогти продуктами та речами нашим Захисникам. Втім, Анна вказала, в яких саме лікарнях міста вони знаходяться. 

Що в військовий стан робити категорично заборонено. Наразі в неї закритий профіль. Про це пише Інформатор з посиланням на “Днепр Сейчас”

Скандал
Скандал

Через деякий час Анна прокоментувала ситуацію та пояснила, що зробила цей репост вчора, оскільки він був у половини мешканців Дніпра. Окрім того, вона той блогер, який заповнює свою стрічку постами про війну, зборами, репостами, волонтерить та допомагає з перших днів війни. 

“Що я можу сказати з цього приводу? Йдіть Н***й”, — сказала вона.

Telegram oembed: https://t.me/ua_video/9096

Зазначимо, що в такі скандали Анна Алхім потрапляє доволі часто. Ба більше, жінку занесли до бази даних сайту “Миротворець”. Усе через “заперечення російської агресії” та “антиукраїнська пропаганда”. 

Інформатор закликає

Інформатор закликає мешканців Дніпра ні в якому разі не публікувати фото, відео та інформацію, які можуть допомогти ворогу та нашкодити нашим військовим. А також — дотримуватися інформаційної тиші. 

Нагадаємо, що через відключення світла блогерка з Дніпра закликала до повалення влади в Україні. Такоє читайте, що інста-блогер із Дніпра опинилася в базі "Миротворця". Писали ми й про те, що  переселенка з Дніпропетровської потрапила у скандал через свої відео у TikTok.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.