RU

Медичні товари, бандажна продукція та вироби для реабілітації: оновили магазин «Віола Медтехніка» у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
Медичні товари, бандажна продукція та вироби для реабілітації: оновили магазин «Віола Медтехніка» у Дніпрі
«Віола Медтехніка» у Дніпрі

Сучасний магазин «Віола Медтехніка» у Дніпрі пропонує широкий вибір товарів медичного призначення, дезінфікуючі засоби власного виробництва, медичні інструменти, шовні матеріали, апарати, прибори і медичні меблі. Також тут ремонтують і обслуговують вимірювальні прилади.

«Віола Медтехніка» – це не тільки мережа роздрібних магазинів по країні, а і сучасне власне виробництво медичної техніки, меблів для оснащення медичних кабінетів та установ, а також різноманітні товари для реабілітації, профілактики та діагностики. Підприємство працює на ринку з 1995 року.

Торгівельний зал у «Віола Медтехніка»
Торгівельний зал у «Віола Медтехніка»

Велика частина товарів медичного призначення потрапляє безпосередньо від закордонних виробників завдяки власному імпорту, а також власному виробництву. Тому в компанії пропонують одні з найнижчих цін у місті.

Бандажі, ходунки і милиці
Бандажі, ходунки і милиці

Якщо вам необхідні спеціалізовані медичні товари для реабілітації (бандажі, милиці, ходунки, палиці,  масажери тощо) – то в «Віола Медтехніка» ви маєте можливість отримати консультацію фахівця та придбати цей товар.

Тонометри
Тонометри

В магазині є великий вибір товарів догляду за хворими, тонометрів, глюкометрів, пірометрів, пульсоксиметрів, небулайзерів, фонендоскопів та запчастин до них.

Відділ стоматології
Відділ стоматології

Відділ стоматології в магазині достатньо різноманітний. Тут ви можете придбати стоматологічну техніку, матеріали для лікування, протезування та імплантації. «Віола Медтехніка» - офіційний представник DENTSPLAY SIRONA, NEO BIOTECH, AСTEON, EDENTA.

«Дезінфікуючі засоби власного виробництва, медичні інструменти, шовні матеріали, витратні матеріали, апарати та прибори, медичне обладнання від 60 закордонних партнерів зацікавлять лікарів у різних галузях медицини.

Запрошуємо Вас відвідати наш магазин, будемо раді допомогти вам з вибором», - зазначили у «Віола Медтехніка».

Адреса: вулиця Старокозацька, 75 (біля Центрального ринку, у ЖК «Баку»);

Час роботи: Пн – Пт: 8:00 – 17:00, Сб – Нд: 9:00 – 14:00;

Телефон: (050) 214-87-58;

Ел. адреса: Dnepr@viola.net.ua;

Сайтviola.net.ua;

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.