RU
Головна
Дніпро
22:00, 19 Березня
Информатор UA

Интро

З кожним днем наші Захисники наближають нашу Перемогу. Радісні звістки з фронту не аби як підіймають настрій. Та бувають дні, коли думки про майбутнє не дають нам спокою. В цей час на допомогу приходить музика. Вона не тільки відволікає, а й підтримує та бадьорить.  Українські співаки записують нашою солов’їною “лікуючі” пісні. Слухати їх — одне задоволення. Інформатор склав топ пісень, які зараз слухають у Дніпрі. Для цього ми використовували дані сервісу Shazam. Dubai (Hussein Arbabi Remix) — DNDM Спокійна, приємна мелодія, яка розслабляє.    YAKTAK — Погляд (feat. SOBOL’) Пісня присвячується палким почуттям та пристрасті.    Eat Your Young — Hozier Ця пісня неодмінно повинна бути в вашому плейлисті.    Acharuli Gandagana (Trap Remix Edit) Georgian Folk Ця пісня знайде своїх поціновувачів. Яскраві та динамічні біти.    Flowers — Miley Cyrus  Цю пісню співачка присвятила свому колишньому чоловіку. Кліп знятий у тому самому готелі, де він їй зраджував.    All Eyes on Me - Dj Belite Трек наче навмисно створений для машини. Точно для фанатів 2Pac.   Чекає вдома (feat. DOVI) — YAKTAK Пісня присвячується всім дівчатам/жінкам, які чекають удома свою другу половину. Цією піснею автори хотіли надихнути на щирі почуття, які ніколи не згаснуть.   Push Up — Creeds Запальна пісня. Качає.   The Budchuk — Парова машина (feat. Ярина Квасній) Трек набув шаленої популярності у соціальній мережі Тік-Ток.    Жовті мальви — Wellboy Пісня, яка мотивує не відкладати життя на потім та неодмінно знайти своє кохання.  

“Мелодії-ліки”: яку музику слухають жителі Дніпра

Читать на русском

Читать на русском
“Мелодії-ліки”: яку музику слухають жителі Дніпра
ТОП-пісень тижня від Інформатора

З кожним днем наші Захисники наближають нашу Перемогу. Радісні звістки з фронту не аби як підіймають настрій. Та бувають дні, коли думки про майбутнє не дають нам спокою. В цей час на допомогу приходить музика. Вона не тільки відволікає, а й підтримує та бадьорить. 

Українські співаки записують нашою солов’їною “лікуючі” пісні. Слухати їх — одне задоволення. Інформатор склав топ пісень, які зараз слухають у Дніпрі. Для цього ми використовували дані сервісу Shazam.

Dubai (Hussein Arbabi Remix) — DNDM

Спокійна, приємна мелодія, яка розслабляє. 

 

YAKTAK — Погляд (feat. SOBOL’)

Пісня присвячується палким почуттям та пристрасті. 

 

Eat Your YoungHozier

Ця пісня неодмінно повинна бути в вашому плейлисті. 

 

Acharuli Gandagana (Trap Remix Edit) Georgian Folk

Ця пісня знайде своїх поціновувачів. Яскраві та динамічні біти. 

 

Flowers — Miley Cyrus 

Цю пісню співачка присвятила свому колишньому чоловіку. Кліп знятий у тому самому готелі, де він їй зраджував. 

 

All Eyes on Me - Dj Belite

Трек наче навмисно створений для машини. Точно для фанатів 2Pac.

 

Чекає вдома (feat. DOVI) — YAKTAK

Пісня присвячується всім дівчатам/жінкам, які чекають удома свою другу половину. Цією піснею автори хотіли надихнути на щирі почуття, які ніколи не згаснуть.

 

Push Up — Creeds

Запальна пісня. Качає.

 

The Budchuk — Парова машина (feat. Ярина Квасній)

Трек набув шаленої популярності у соціальній мережі Тік-Ток. 

 

Жовті мальвиWellboy

Пісня, яка мотивує не відкладати життя на потім та неодмінно знайти своє кохання.

 
-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.