RU
Головна
Область
17:37, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Прокурори Дніпропетровської області скерували до суду обвинувачення стосовно мера Апостолового та 15 учасників. Разом зі спільниками “схеми”, в яку входили посадовці сімох територіальних громад та керівники підпорядкованих комунальних підприємств. Упродовж 2020-2022 року вони заробляли на ремонті закладів освіти, культури та охорони здоров’я в Криворізькому районі.  В актах виконаних робіт систематично завищувались обсяги та вартість будівельних матеріалів. Все це - для того, щоб отримати надприбутки. Кошти розподілялись між учасниками. За даними слідства, внаслідок таких дій територіальні громади області зазнали збитків на 4 мільйони гривень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу прокуратури у Дніпропетровській області. Правоохоронці арештували майно фігурантів. Мова йде про 28 машин, 25 об’єктів нерухомості, банківські рахунки та грошові кошти. А мера Апостолового за клопотанням прокурора відсторонили від займаної посади. За попередньою інформацією, йдеться про Андрія Осу.  Знайдена зброя. Джерело: прокуратура у Дніпропетровській області Мера та учасників “схеми” звинувачують у: заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах легалізації майна, одержаного злочинним шляхом створення злочинної організації та участі у ній, службового підроблення. Звинувачення за частиною 5 статті 191, частиною 3 статті 209, частинами 1, 2, 3 статті 255, частини 1 статті 366 Кримінального кодексу України.  Знайдене майно. Джерело: прокуратура у Дніпропетровській області Нагадаємо, що Голову Верховного Суду України викрили на хабарі в 3 мільйони доларів. Також ми писали, що у Дніпрі базуватиметься НАБУ і невдовзі мають оголосити конкурс на посади. Окрім того, ми повідомляли про те, що суддя з Дніпра вимагав 30 тисяч доларів хабаря. Пізніше Вищий антикорупційний суд визнав його винним та призначив покарання 11 років в’язниці. 

Мера Апостолового та 15 співучасників “схеми” судитимуть за махінації на тендерах та крадіжку у великих розмірах

Читать на русском

Читать на русском
Мера Апостолового та 15 співучасників “схеми” судитимуть за махінації на тендерах та крадіжку у великих розмірах
Обвинувачувальний акт вже скерували до суду

Прокурори Дніпропетровської області скерували до суду обвинувачення стосовно мера Апостолового та 15 учасників. Разом зі спільниками “схеми”, в яку входили посадовці сімох територіальних громад та керівники підпорядкованих комунальних підприємств. Упродовж 2020-2022 року вони заробляли на ремонті закладів освіти, культури та охорони здоров’я в Криворізькому районі. 

В актах виконаних робіт систематично завищувались обсяги та вартість будівельних матеріалів. Все це - для того, щоб отримати надприбутки. Кошти розподілялись між учасниками. За даними слідства, внаслідок таких дій територіальні громади області зазнали збитків на 4 мільйони гривень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу прокуратури у Дніпропетровській області.

Правоохоронці арештували майно фігурантів. Мова йде про 28 машин, 25 об’єктів нерухомості, банківські рахунки та грошові кошти. А мера Апостолового за клопотанням прокурора відсторонили від займаної посади. За попередньою інформацією, йдеться про Андрія Осу. 

Знайдена зброя. Джерело: прокуратура у Дніпропетровській області
Знайдена зброя. Джерело: прокуратура у Дніпропетровській області

Мера та учасників “схеми” звинувачують у:

  • заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах
  • легалізації майна, одержаного злочинним шляхом
  • створення злочинної організації та участі у ній,
  • службового підроблення.

Звинувачення за частиною 5 статті 191, частиною 3 статті 209, частинами 1, 2, 3 статті 255, частини 1 статті 366 Кримінального кодексу України. 

Знайдене майно. Джерело: прокуратура у Дніпропетровській області
Знайдене майно. Джерело: прокуратура у Дніпропетровській області

Нагадаємо, що Голову Верховного Суду України викрили на хабарі в 3 мільйони доларів. Також ми писали, що у Дніпрі базуватиметься НАБУ і невдовзі мають оголосити конкурс на посади. Окрім того, ми повідомляли про те, що суддя з Дніпра вимагав 30 тисяч доларів хабаря. Пізніше Вищий антикорупційний суд визнав його винним та призначив покарання 11 років в’язниці

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.