RU
Головна
Дніпро
14:26, 20 Жовтня
Информатор UA

Интро

Спеціалісти СБУ виявили велику ботоферму, створену для пропаганди ворожих наративів серед громадян України та Євросоюзу. Через фейкові аккаунти розповсюджували дезінформацію щодо суспільно-політичної обстановки в європейських країнах. Створила її мешканка Дніпра. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу СБУ. Крім того, задокументували факти агітації на підтримку країни-агресора і «розгону» закликів до захоплення державної влади в Україні. Для проведення інформаційних диверсій окупанти створили майже 10 тис. фейкових акаунтів. Для їх анонімної реєстрації використовували sim-картки українських, російських та європейських мобільних операторів. За даними слідства, створила ботоферму мешканка Дніпра, завербована спецслужбами рф. Дівчина тривалий час працювала у сфері ІТ. Після повномасштабного вторгнення на неї «вийшов» представник спецслужб рф і запропонував негласне співробітництво на користь окупантів. За вказівкою свого московського куратора вона створила ворожу ботоферму. Необхідне обладнання встановила в орендованій квартирі. Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, щодня вона реєструвала в інтернеті до 100 фіктивних облікових записів. Через них «генерувала» у соцмережах маніпулятивний контент, у тому числі фейкові коментарі «відомих експертів» і «політологів». Для підготовки прокремлівських дописів зловмисниця використовувала матеріали з пропагандистських інтернет-ресурсів кремля. За цей їй платили з рф. Під час обшуків за місцем розташування ботоферми співробітники СБУ виявили: комплекти GSM-шлюзів для реєстрації облікових записів, комп’ютери з відповідним програмним забезпеченням та sim-картки мобільних операторів. Наразі затриманій повідомили про підозру за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України. Обладнання для роботи ботоферми Мешканка Дніпра працювала на рф Нагадаємо, раніше ми писали, що криворізькі нацгвардійці допомогли полоненому з рф у звільненому місті. У нього в руці завелися личинки. Також читайте, що У Дніпрі чоловік з рюкзаком Glovo влаштував стрілянину та викрав 350 тисяч доларів. Злочинну групу затримали.  

Мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових аккаунтів, щоб підтримувати агресію рф

Читать на русском

Читать на русском
Мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових аккаунтів, щоб підтримувати агресію рф
Ботоферму створила мешканка Дніпра

Спеціалісти СБУ виявили велику ботоферму, створену для пропаганди ворожих наративів серед громадян України та Євросоюзу. Через фейкові аккаунти розповсюджували дезінформацію щодо суспільно-політичної обстановки в європейських країнах. Створила її мешканка Дніпра.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу СБУ.

Крім того, задокументували факти агітації на підтримку країни-агресора і «розгону» закликів до захоплення державної влади в Україні. Для проведення інформаційних диверсій окупанти створили майже 10 тис. фейкових акаунтів. Для їх анонімної реєстрації використовували sim-картки українських, російських та європейських мобільних операторів.

За даними слідства, створила ботоферму мешканка Дніпра, завербована спецслужбами рф. Дівчина тривалий час працювала у сфері ІТ. Після повномасштабного вторгнення на неї «вийшов» представник спецслужб рф і запропонував негласне співробітництво на користь окупантів.

За вказівкою свого московського куратора вона створила ворожу ботоферму. Необхідне обладнання встановила в орендованій квартирі. Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, щодня вона реєструвала в інтернеті до 100 фіктивних облікових записів.

Через них «генерувала» у соцмережах маніпулятивний контент, у тому числі фейкові коментарі «відомих експертів» і «політологів». Для підготовки прокремлівських дописів зловмисниця використовувала матеріали з пропагандистських інтернет-ресурсів кремля. За цей їй платили з рф.

Під час обшуків за місцем розташування ботоферми співробітники СБУ виявили: комплекти GSM-шлюзів для реєстрації облікових записів, комп’ютери з відповідним програмним забезпеченням та sim-картки мобільних операторів.

Наразі затриманій повідомили про підозру за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Обладнання для роботи ботоферми
Обладнання для роботи ботоферми
Мешканка Дніпра працювала на рф
Мешканка Дніпра працювала на рф

Нагадаємо, раніше ми писали, що криворізькі нацгвардійці допомогли полоненому з рф у звільненому місті. У нього в руці завелися личинки. Також читайте, що У Дніпрі чоловік з рюкзаком Glovo влаштував стрілянину та викрав 350 тисяч доларів. Злочинну групу затримали.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.