RU
Головна
Дніпро
12:27, 17 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі затримали директора та дев’ятьох службових осіб комунального підприємства. За даними слідства посадовці отримували 7 млн грн щомісячно за надання місць для поховань на кладовищах. За інформацією правоохоронців чиновники не давали дозвіл на поховання, якщо не отримали хабар. Про це пише Інформатор із посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру та СБУ.  Відомо, що правоохоронці уже затримали та повідомили про підозру десятьом службовим особам комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Дніпровської міської ради за фактом одержання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди, за попередньою змовою групою осіб.  Так, за даними слідства, з липня 2022 року директор та заступник комунального підприємства за попередньою змовою з вісьмома керівниками кладовищ організували злочинну схему із систематичним вимаганням та отриманням неправомірної вигоди від громадян за виділення місць для поховання тіл померлих на кладовищах м. Дніпра. Встановлено, що службовці, користуючись емоційним станом родичів померлих, навмисно підвищували дійсну вартість ритуальних послуг. Так, за поховання померлого зловмисники вимагали сплатити до 50 тис. грн, тоді як офіційна сума платежу становить 3500 грн. У випадку відмови громадян сплачувати вказану суму керівник цвинтаря безпідставно відмовляв у наданні послуг з організації поховання померлих. Щомісячна вказана схема лише директорці ритуальної служби приносила майже 7 млн грн. Під час передачі чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 2 млн грн затримано очільницю комунального підприємства та її заступника. У ході обшуків за місцем мешкання зловмисників вилучено 5 млн грн, комп’ютерну техніку, телефони, чорнову документацію. На даний час десятьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Їм інкримінують одержання  неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України). Правоохоронці уже затримали та повідомили про підозру десятьом чиновникам Чиновники не давали дозвіл на поховання, якщо не отримали хабар За поховання вимагали сплатити до 50 тис. грн, тоді як офіційна сума платежу становить 3500 грн У зловмисників вилучено 5 млн грн Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою Раніше ми писали, що у Дніпрі затримали солдата рф, який втік з лікарні. Повідомляли ми і про затримання прихильника срср.

Мільйони гривень за місця на кладовищах: у Дніпрі затримали чиновників-корупціонерів

Читать на русском

Читать на русском
Мільйони гривень за місця на кладовищах: у Дніпрі затримали чиновників-корупціонерів
Правоохоронці затримали десятьох посадовців

У Дніпрі затримали директора та дев’ятьох службових осіб комунального підприємства. За даними слідства посадовці отримували 7 млн грн щомісячно за надання місць для поховань на кладовищах. За інформацією правоохоронців чиновники не давали дозвіл на поховання, якщо не отримали хабар.

Про це пише Інформатор із посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру та СБУ. 

Відомо, що правоохоронці уже затримали та повідомили про підозру десятьом службовим особам комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Дніпровської міської ради за фактом одержання неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди, за попередньою змовою групою осіб. 

Так, за даними слідства, з липня 2022 року директор та заступник комунального підприємства за попередньою змовою з вісьмома керівниками кладовищ організували злочинну схему із систематичним вимаганням та отриманням неправомірної вигоди від громадян за виділення місць для поховання тіл померлих на кладовищах м. Дніпра.

Встановлено, що службовці, користуючись емоційним станом родичів померлих, навмисно підвищували дійсну вартість ритуальних послуг. Так, за поховання померлого зловмисники вимагали сплатити до 50 тис. грн, тоді як офіційна сума платежу становить 3500 грн. У випадку відмови громадян сплачувати вказану суму керівник цвинтаря безпідставно відмовляв у наданні послуг з організації поховання померлих.

Щомісячна вказана схема лише директорці ритуальної служби приносила майже 7 млн грн.

Під час передачі чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 2 млн грн затримано очільницю комунального підприємства та її заступника. У ході обшуків за місцем мешкання зловмисників вилучено 5 млн грн, комп’ютерну техніку, телефони, чорнову документацію.

На даний час десятьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Їм інкримінують одержання  неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Правоохоронці уже затримали та повідомили про підозру десятьом чиновникам
Правоохоронці уже затримали та повідомили про підозру десятьом чиновникам
Чиновники не давали дозвіл на поховання, якщо не отримали хабар
Чиновники не давали дозвіл на поховання, якщо не отримали хабар
За поховання вимагали сплатити до 50 тис. грн, тоді як офіційна сума платежу становить 3500 грн
За поховання вимагали сплатити до 50 тис. грн, тоді як офіційна сума платежу становить 3500 грн
У зловмисників вилучено 5 млн грн
У зловмисників вилучено 5 млн грн
Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою
Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою

Раніше ми писали, що у Дніпрі затримали солдата рф, який втік з лікарні. Повідомляли ми і про затримання прихильника срср.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.