RU
Головна
Україна
16:25, 19 Грудень
Информатор UA

Интро

У понеділок, 19-го грудня, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач розповів про стан мобілізації в Україні. За його словами, призов людей відбувається відповідно до ситуації на фронті та потреб Генштабу. Наразі не йдеться про зміни темпів мобілізації після Нового року.   Горбач нагадав, що мобілізацію оголосили ще 24-го лютого 2022-го року, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Під час брифінгу на Media Center Ukraine Роман Горбач заявив, що мобілізація офіційно продовжена до 19 лютого 2023-го року. Він зазначив, що жодних «хвиль» мобілізації в Україні не було. Проте, темпи призову дійсно різні, якщо порівнювати початок вторгнення та теперішній час.  «Так, дійсно, на першому етапі більше людей було призвано, потім темпи постійно знижувалися, зараз вони на набагато нижчому рівні, ніж на початку», – зауважив військовий.    Роман Горбач додав, що кількість людей, яких потрібно призвати, повністю залежить від ситуації на фронті. Відповідні підрахунки здійснює Генштаб ЗСУ, і складає показники за кількістю особового складу. Усі потреби щодо мобілізації є чітко розпланованими, і редагуються відповідно до змін на фронті. «Говорити, що після Нового року буде чергова хвиля не можна. Всі фактори, які впливають, давно враховані. І той факт, що в Росії пройшла мобілізація, де нібито призвано від 200 до 300 тисяч громадян. Все давно врахований. Зараз ми працюємо за планом і ніяких хвиль не передбачається», – заявив військовий.  Таким чином призов не збільшать одразу в декілька разів. Однак, він триває – військкомати постійно проводять призов, орієнтуючись на потреби війська. Від зміни цифр на календарі темпи мобілізації не зміняться.  Раніше ми писали про зміни до Закону про мобілізацію. Також ми розповідали хто підпадає під цільову мобілізацію.

Мобілізація в Україні: чи буде нова хвиля після Нового року

Читать на русском

Читать на русском
Мобілізація в Україні: чи буде нова хвиля після Нового року
Генштаб постійно проводить розрахунки потреб армії

У понеділок, 19-го грудня, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач розповів про стан мобілізації в Україні. За його словами, призов людей відбувається відповідно до ситуації на фронті та потреб Генштабу. Наразі не йдеться про зміни темпів мобілізації після Нового року.  

Горбач нагадав, що мобілізацію оголосили ще 24-го лютого 2022-го року, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

Під час брифінгу на Media Center Ukraine Роман Горбач заявив, що мобілізація офіційно продовжена до 19 лютого 2023-го року. Він зазначив, що жодних «хвиль» мобілізації в Україні не було. Проте, темпи призову дійсно різні, якщо порівнювати початок вторгнення та теперішній час. 

«Так, дійсно, на першому етапі більше людей було призвано, потім темпи постійно знижувалися, зараз вони на набагато нижчому рівні, ніж на початку», – зауважив військовий. 

 

Роман Горбач додав, що кількість людей, яких потрібно призвати, повністю залежить від ситуації на фронті. Відповідні підрахунки здійснює Генштаб ЗСУ, і складає показники за кількістю особового складу. Усі потреби щодо мобілізації є чітко розпланованими, і редагуються відповідно до змін на фронті.

«Говорити, що після Нового року буде чергова хвиля не можна. Всі фактори, які впливають, давно враховані. І той факт, що в Росії пройшла мобілізація, де нібито призвано від 200 до 300 тисяч громадян. Все давно врахований. Зараз ми працюємо за планом і ніяких хвиль не передбачається», – заявив військовий. 

Таким чином призов не збільшать одразу в декілька разів. Однак, він триває – військкомати постійно проводять призов, орієнтуючись на потреби війська. Від зміни цифр на календарі темпи мобілізації не зміняться. 

Раніше ми писали про зміни до Закону про мобілізацію. Також ми розповідали хто підпадає під цільову мобілізацію.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.