Момент ДТП: песик спровокував зіткнення Dodge та ВАЗ на проспекті Лесі Українки у Дніпрі

Момент ДТП: песик спровокував зіткнення Dodge та ВАЗ на проспекті Лесі Українки у Дніпрі
Через собаку сталася аварія на проспекті Лесі Українки у Дніпрі, момент зафіксували камери системи "Безпечне місто"

У четвер, 3 липня, у Дніпрі сталася ДТП на перетині проспектів Лесі Українки та Олександра Поля. Там зіткнулися Dodge та ВАЗ. Попередньо, обійшлося без постраждалих. Спровокував аварію песик, який вибіг на дорогу.

ДТП трапилася о 9:09. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на Ситуаційний центр Дніпра.

Судячи з відео моменту ДТП, автівки рухалися проспектом Лесі Українки у напрямку вулиці Степана Бандери на «зелений». В районі перехрестя Лесі Українки на проспекту Поля на дорогу вибіг песик. Хоча біг він поблизу пішохідного переходу, проте на «червоний». Водій Dodge екстрено загальмував, аби не збити тваринку, та пес врізався в авто. Проте одразу піднявся – й побіг назад, на бульварну частину проспекту.

Керманич Toyota, який їхав за Dodge, встиг зупинитися та уникнути зіткнення, а ось водій ВАЗ – ні, тож ВАЗ врізався в Dodge. На щастя, ніхто не постраждав в аварії. Стан песика наразі невідомий. Усі обставини ДТП встановлюють правоохоронці.

 

Якщо відео моменту ДТП не відтворюється - його можна переглянути на YouTube-каналі Інформатора

Песик спровокував ДТП на проспекті Лесі Українки у Дніпрі
Песик спровокував ДТП на проспекті Лесі Українки у Дніпрі

Раніше ми писали, що у Дніпрі на Полтавському шосе ВАЗ зіткнувся із Skoda та влетів у стовп, постраждалих діставали рятувальники. Окрім того, у Дніпрі на бульварі Слави Mercedes після зіткнення з Honda залетів на відбійник. Розповідали ми й про те, що зранку на Запорізькому шосе у Дніпрі зіткнулися Chevrolet та Geely.

Головна Актуально Україна на часі Youtube