На фронті загинув Захисник з Дніпропетровської області Андрій Шиба

На фронті загинув Захисник з Дніпропетровської області Андрій Шиба
Воїн з Дніпропетровської

Захищаючи Україну, на фронті загинув воїн із Вільногірська Андрій Сергійович Шиба. Він віддав життя 10 червня 2026 року під час бойового завдання в районі Нового Лиманського, що в Краматорському районі Донецької області. До останнього подиху він лишився вірним присязі. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Вільногірську міську раду

Андрій народився 13 листопада 1988 року у Вільногірську. Навчально у місцевій загальноосвітній школі №2. Далі здобув кваліфікацію технолога в комерційному технікумі Кам’янського за спеціальністю “Технологія харчування”. Пізніше працював на Вільногірському гірничо-металургійному комбінаті. 

Андрія Шибу запам’ятали, як добру, щиру та працьовиту людину. Він завжди був відкритим та допомагав тим, хто цього потребував. 

15 лютого 2026 року його призвали на військову службу. Після підготовки він доєднався до однієї з військових частин. На жаль, 10 червня його життя забрав ворожий дрон-камікадзе. 

Точні дату й час прощання з воїном повідомлять згодом. Команда Інформатора висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Вічна пам’ять!

Нагадаємо, що на Донецькому напрямку загинув 26-річний воїн Єгор Козік. Писали ми, що на Херсонському напрямку загинув 35-річний морпіх Володимир Тертичний з Дніпропетровської області. І повідомляли, що на війні загинув 44-річний боєць Валентин Ходирев.  

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити