У бойових діях у Харківській області загинув Сергій Вікторович Вирванець з Дніпропетровської області. Життя військового обірвалось поблизу Липців, 19 червня 2026 року. Військовому у березні цього року виповнилось 47 років.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Апостолівську територіальну громаду.
Сергій був родом з села Кам’янка. Під час служби у війську був оператором групи мобільного зв’язку. Попрощались із Захисником 23 червня 2026 року. Поховали захисника у його рідному селі Кам’янці, на центральному кладовищі.
Нагадаємо, що у лікарні помер 25-річний Захисник із Нікополя Михайло Антипенко. Крім того, що Кам’янське прощається з Героєм Сергієм Самофалом, який вважався зниклим безвісти понад півтора року. Також писали, що життя за Україну віддав солдат Олександр Кувшинніков з Дніпропетровської області.