У понеділок, 14 квітня, в Індустріальному районі Дніпра виник конфлікт у будинку. Чоловік, який винаймав помешкання, вдарив кухонним ножем власника квартири у груди. Постраждалого шпиталізували до лікарні.
Нападник після цього втік, а ніж викинув у сміттєвий бак на вулиці. 31-річного підозрюваного затримали патрульні біля магазину на проспекті Петра Калнишевського. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.
15 квітня затриманому повідомили про підозру за умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження: перша частина статті 121 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 8 років в’язниці, слідство триває.
Раніше ми писали, що у Дніпрі на Вокзальній між двома чоловіками у камуфляжі сталася бійка, один з них отримав ножове поранення. Окрім того, у Дніпрі в роздягальні гімназії побились учні. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі на Вокзальній площі чоловік під час сварки накинувся на знайомого, постраждалого шпиталізували.