На Курському напрямку обірвалося життя матроса Артема Супешкова з Дніпропетровської області

На Курському напрямку обірвалося життя матроса Артема Супешкова з Дніпропетровської області
24 жовтня 2024 року загинув матрос Артем Супешков з Дніпропетровської області

У курській області рф загинув матрос Артем Супешков. Його життя обірвалося 16 жовтня 2024 року поблизу населеного пункту зелений шлях. У нього залишились дружина та батько.

Артем Супешков (до повноліття – Квак) народився 24 квітня 1998 року у Дніпродзержинську. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост міського голови Кам’янського Андрія Білоусова.

У 2016 році Артем закінчив ПТУ №22. Упродовж 2018-2019 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на ПрАТ “Камет-Сталь” та ТОВ “Нова пошта”. У серпні 2024 року став на захист України. 

Місце поховання – Кам’янське, Алея Героїв кладовища по вулиці Весняній. Завжди пам’ятатимемо тих, хто боронив Україну. Герої не вмирають!

Нагадаємо, раніше ми писали, що на війні загинув боєць з Нікополя Григорій Кобяков. Також читайте, що під час лікування помер 38-річний воїн із Дніпропетровської області Денис Єрмоленко. Крім цього, Інформатор повідомляв, що на війні загинув Дмитро Есаулов з Дніпропетровської області.

Головна Актуально Україна на часі Youtube