RU
Головна
Україна
20:15, 24 Серпня
Информатор UA

Интро

У червні українці збирали 500 мільйонів гривень на 3 Байрактари. Цей збір організували блогер з Дніпра Ігор Лаченков та ведучий Сергій Притула. Усього за 3 дні вони зібрали 600 мільйонів гривень. Компанія Baykar, яка робить ці апарати, вирішила передати 3 безпілотники безкоштовно. Сергій Притула поділився, що до Дня Незалежності турецькі партнери "зашили" Байрактари у вишиванку. Вони дотримали слово та ідентифікували ці борти саме як "Народний Байрактар". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на його публікацію. "Люди, це Ви зробили! Це Ви купили! Це завдяки Вам ми маємо і три Байрактари, і супутник, і доступ до бази даних усього сузіря! Це ВИ наближаєте нашу Перемогу!!!Запамятайте раз і назавжди: НЕПЕРЕМОЖНІ КОЛИ ОБЄДНАНІ!!! Тримаймося купи! Довіряймо один одному! Бережімо один одного! Любімо один одного! Викидаймо на смітник тих, хто розносить зраду.З Днем Незалежності, рідні!!! Пташки скоро прилетять в Україну і будуть допомагати звільняти нашу землю від нечисті!!! Щира дяка усім, хто своєю копійкою зробив це можливим. Щира дяка компанії Baykar! Святкуючи сьогодні, не забувайте про тих, хто дає вам можливість святкувати", пише Притула. Нагадаємо, раніше ми писали, що уДніпрі у сквері Усачова оригінально прикрасили дерева. Також читайте, щодо Дня Незалежності України випустила нову марку Вільні, Незламні, НепереможніА тут ми писали, що поліцейські, рятувальники, волонтери та нацгвардійці привітали мешканців Дніпра з Днем Незалежності України. До Дня Незалежності турецькі партнери "зашили" Байрактари у вишиванку Вони дотримали слово та ідентифікували ці борти саме як "Народний Байрактар" Зі святом!

Народні Байрактари, на які збирали Притула та блогер з Дніпра, "одягнули" у вишиванки

Читать на русском

Байрактари, на які донатили українці, яскраво прикрасили

Читать на русском
Народні Байрактари, на які збирали Притула та блогер з Дніпра, "одягнули" у вишиванки

Байрактари, на які донатили українці, яскраво прикрасили

У червні українці збирали 500 мільйонів гривень на 3 Байрактари. Цей збір організували блогер з Дніпра Ігор Лаченков та ведучий Сергій Притула. Усього за 3 дні вони зібрали 600 мільйонів гривень. Компанія Baykar, яка робить ці апарати, вирішила передати 3 безпілотники безкоштовно.

Сергій Притула поділився, що до Дня Незалежності турецькі партнери "зашили" Байрактари у вишиванку. Вони дотримали слово та ідентифікували ці борти саме як "Народний Байрактар". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на його публікацію.

"Люди, це Ви зробили! Це Ви купили! Це завдяки Вам ми маємо і три Байрактари, і супутник, і доступ до бази даних усього сузір‘я! Це ВИ наближаєте нашу Перемогу!!!
Запам‘ятайте раз і назавжди: НЕПЕРЕМОЖНІ КОЛИ ОБ‘ЄДНАНІ!!! Тримаймося купи! Довіряймо один одному! Бережімо один одного! Любімо один одного! Викидаймо на смітник тих, хто розносить зраду. З Днем Незалежності, рідні!!! Пташки скоро прилетять в Україну і будуть допомагати звільняти нашу землю від нечисті!!! Щира дяка усім, хто своєю копійкою зробив це можливим. Щира дяка компанії Baykar! Святкуючи сьогодні, не забувайте про тих, хто дає вам можливість святкувати", – пише Притула.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі у сквері Усачова оригінально прикрасили дерева. Також читайте, що до Дня Незалежності України «Укрпошта» випустила нову марку «Вільні, Незламні, Непереможні». А тут ми писали, що поліцейські, рятувальники, волонтери та нацгвардійці привітали мешканців Дніпра з Днем Незалежності України.

До Дня Незалежності турецькі партнери "зашили" Байрактари у вишиванку
До Дня Незалежності турецькі партнери "зашили" Байрактари у вишиванку
Вони дотримали слово та ідентифікували ці борти саме як "Народний Байрактар"
Вони дотримали слово та ідентифікували ці борти саме як "Народний Байрактар"
Зі святом!
Зі святом!

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.