Назавжди в строю: помер Захисник України з Дніпропетровської області Сергій Пришляк

Назавжди в строю: помер Захисник України з Дніпропетровської області Сергій Пришляк
Громада Апостолового простилася із Захисником Сергієм Пришляком

11 лютого 2026 року зупинилося серце Захисника України Сергія Пришляка. Він добровільно став на захист держави від перших днів повномасштабної війни. Військовослужбовець служив у лавах Національної гвардії України. Простились з Героєм 13 лютого у місті Апостолове.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на допис Зеленодольської міської територіальної громади.

Сергій Пришляк проходив службу на посаді радіотелеграфіста радіостанції відділення матеріально-технічного забезпечення стрілецького взводу. Він служив у 3 стрілецькій роті 2 стрілецького батальйону. Мав військове звання старший солдат.

Світла пам’ять і вічна шана Захиснику України Сергію Пришляку.

Нагадаємо, що на Донецькому напрямку під час виходу з позицій загинув спецпризначенець “КОРД” Сергій Василенко з Дніпропетровської області. Крім того, на Куп’янському напрямку загинув Артем Буряк з Підгороднього. Ще ми писали, що під час бойового завдання загинув аспірант ДНУ Євген Білецький.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити