RU

Назване на честь російського діяча: у Дніпропетровській області збираються перейменувати Синельникове

Читать на русском

Читать на русском
Назване на честь російського діяча: у Дніпропетровській області збираються перейменувати Синельникове
У Дніпропетровській області планують перейменувати Синельникове

В Україні з настанням повномасштабного вторгнення активно розпочалися процеси декомунізації та дерусифікації. В українських містах перейменовують сквери, вулиці, проспекти, і демонтують пам’ятники, названі на честь радянських чи російських діячів. Окрім цього, перейменовують міста. Наприклад, Синельникове скоро може отримати нову назву.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на міськраду Синельникове

Синельникове хочуть перейменувати через наявність у його назві російської імперської символіки. Оскільки його назвали на честь Івана Максимовича Синельникова — російського військового та державного діяча. Наразі по цьому питанню проводяться громадські слухання. 

І люди можуть запропонувати для міста нову назву. Громадські слухання триватимуть з 21 по 28 грудня. Висловити вашу думку ви можете одним із варіантів:

Нагадаємо, що у Дніпрі перейменували 53 вулиці та провулки. Крім цього, ми писали, який варіант нової назви Новомосковська лідирує. Також читайте, що Катеринославський бульвар у Дніпрі став Кельнським. Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.