У неділю, 22 січня, мешканцям декількох будинків у Дніпрі відключили воду. Причина — знеструмлення наносних станцій. Водопостачання відновлять після подачі живлення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”. Наразі вода відсутня за наступними адресами:
Чи діють у Дніпрі 22 січня графіки відключень світла — читайте тут. Писали ми й про те, які тролейбуси та трамваї курсують по Дніпру 22 січня.