RU
Головна
Україна
21:07, 28 Березня
Информатор UA

Интро

З 5 по 23 червня в Україні розпочнеться Національний мультипредметний тест. Реєстрація на основну сесію мультитесту триватиме з 3 квітня до 3 травня. Щоб це зробити — потрібен паспорт у вигляді ID-картки. Тому старшокласникам, які ще не мають паспорту, мають подбати про його своєчасне отримання. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Міграційну службу у Дніпропетровській області.  Щоб отримати паспорт у формі ID-картки, необхідно звернутися до підрозділу ДМС або в ЦНАП. Написати заяву та надати наступні документи:  свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави; паспорт громадянина України одного з батьків: Зазначимо, якщо на момент народження дитини батьки чи один із батьків був іноземцем або не мали громадянства, або у разі набуття особою громадянства України, подається довідка про реєстрацію особи громадянином України.  Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);  витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (за наявності). Зауважимо, якщо ви отримуєте паспорт громадянина України вперше — адміністративний збір сплачувати не потрібно. Окрім того, разом з паспортом ви можете оформити ідентифікаційний код.  Раніше ми писали, з якого віку в Україні видають Е-паспорт. Писали ми й про те, чи містять ID паспорти інформацію про ідентифікаційний код. Також читайте, чи є паспорти з різною транслітерацією недійсними.

НМТ не за горами: що потрібно, щоб оформити ID-картки

Читать на русском

Читать на русском
НМТ не за горами: що потрібно, щоб оформити ID-картки
Отримання паспорта у формі ID-картки

З 5 по 23 червня в Україні розпочнеться Національний мультипредметний тест. Реєстрація на основну сесію мультитесту триватиме з 3 квітня до 3 травня. Щоб це зробити — потрібен паспорт у вигляді ID-картки.

Тому старшокласникам, які ще не мають паспорту, мають подбати про його своєчасне отримання. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Міграційну службу у Дніпропетровській області. 

Щоб отримати паспорт у формі ID-картки, необхідно звернутися до підрозділу ДМС або в ЦНАП. Написати заяву та надати наступні документи: 

  • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;
  • паспорт громадянина України одного з батьків:

Зазначимо, якщо на момент народження дитини батьки чи один із батьків був іноземцем або не мали громадянства, або у разі набуття особою громадянства України, подається довідка про реєстрацію особи громадянином України. 

  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);
  •  витяг з реєстру територіальної громади про реєстрацію місця проживання (за наявності).

Зауважимо, якщо ви отримуєте паспорт громадянина України вперше — адміністративний збір сплачувати не потрібно. Окрім того, разом з паспортом ви можете оформити ідентифікаційний код. 

Раніше ми писали, з якого віку в Україні видають Е-паспорт. Писали ми й про те, чи містять ID паспорти інформацію про ідентифікаційний код. Також читайте, чи є паспорти з різною транслітерацією недійсними.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.