RU

Новий формат платіжок за газ: що змінилося для мешканців Дніпра

Читать на русском

Читать на русском
Новий формат платіжок за газ: що змінилося для мешканців Дніпра
Відтепер усі послуги за газ зібрано в єдиному документі

Для мешканців Дніпра змінився формат платіжок за газ. Відтепер в одному документі зібрали інформацію про усі послуги – як про споживання газу, так і про його розподіл. Тож не буде окремих паперових квитанцій.

Вже в квітні споживачі отримають платіжки оновленого формату. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на «Дніпрогаз». Таким чином, в рахунках за березень вже будуть об'єднані дані від «Нафтогазу України» і «Дніпрогазу».

«Вже у квітні клієнти отримають березневі рахунки та матимуть можливість переконатися, наскільки це зручно та комфортно. Адже всі реквізити, індивідуальні QR-коди та дані щодо варіантів передачі показань й оплати зібрано в одному місці», - зазначили в «Дніпрогазі».

Варто зазначити, що в особистому кабінеті my.gas.ua електронні квитанції надходитимуть абонентам без зміни. Якщо ж виникли додаткові питання, або бажаєте зберегти дерева і взагалі відмовитись від паперових рахунків – зателефонуйте за одним із номерів:

Оновлення квитанцій за газ
Оновлення квитанцій за газ

Раніше ми писали, де у Дніпрі у квітні вимикатимуть газ. Також читайте про те, де у Дніпрі безкоштовно встановлять лічильники газу. Окрім того, читайте, як мешканці Дніпра можуть повернути переплату за газ.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.