RU
Головна
Область
16:09, 17 Листопада
Информатор UA

Интро

У четвер, 17-го листопада. у Дніпрі призначили нового начальника надзвичайників області. Посаду начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області очолив полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький.   Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост ДСНС України в Дніпропетровській області.    Відомо, що донедавна полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький очолював ДСНС України у Рівенській області. Тепер же - змінив на посаді Андрія Кульбача, який понад 36 років свого життя присвятив пожежно-рятувальній службі, з яких 7 років очолював Головне управління ДСНС в області.    Колектив рятувальників Дніпропетровщини подякував Андрію Кульбачу за розвиток пожежно-рятувальної служби і досягнення надзвичайників, які отримано за час його керівництва. Нагороди отримали також 39 рятувальників та ще 4 отримали спеціальні звання.   Андрій Кульбач та Юрій Корецький вручають нагороди Андрій Кульбач 36 років присвятив службі Надзвичайники області Раніше ми публікували коментар рятувальників щодо наслідків ракетного удару по Дніпру. Розповідали ми й про те, що Тіна Кароль відвідала поранену речницю ДСНС Дніпропетровщини у лікарні.

Новий очільник рятувальників Дніпропетровської області: хто тепер керуватиме ДСНС

Читать на русском

Читать на русском
Новий очільник рятувальників Дніпропетровської області: хто тепер керуватиме ДСНС
На Дніпропетровщині призначено нового очільника ДСНС області

У четвер, 17-го листопада. у Дніпрі призначили нового начальника надзвичайників області. Посаду начальника Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області очолив полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький.
 
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост ДСНС України в Дніпропетровській області
 
Відомо, що донедавна полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький очолював ДСНС України у Рівенській області. Тепер же - змінив на посаді Андрія Кульбача, який понад 36 років свого життя присвятив пожежно-рятувальній службі, з яких 7 років очолював Головне управління ДСНС в області. 
 
Колектив рятувальників Дніпропетровщини подякував Андрію Кульбачу за розвиток пожежно-рятувальної служби і досягнення надзвичайників, які отримано за час його керівництва. Нагороди отримали також 39 рятувальників та ще 4 отримали спеціальні звання.
 
Андрій Кульбач та Юрій Корецький вручають нагороди
Андрій Кульбач та Юрій Корецький вручають нагороди
Андрій Кульбач 36 років присвятив службі
Андрій Кульбач 36 років присвятив службі
Надзвичайники області
Надзвичайники області

Раніше ми публікували коментар рятувальників щодо наслідків ракетного удару по Дніпру. Розповідали ми й про те, що Тіна Кароль відвідала поранену речницю ДСНС Дніпропетровщини у лікарні.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.