У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара 16 червня відбулися вибори ректора. За результатами голосування, перемогу здобув Сергій Оковитий. Він отримав підтримку більшості виборців. У голосуванні взяли участь понад 83% тих, хто мав право голосу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Офіційний Telegram-канал Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
На посаду ректора претендували троє кандидатів: член-кореспондент НАН України, доктор хімічних наук і професор Сергій Оковитий, докторка економічних наук і професорка Тетяна Гринько та кандидат технічних наук, доцент Дмитро Свинаренко.
Загалом право обирати керівника університету мали 1112 виборців. Це працівники, викладачі, студенти ДНУ та фахових коледжів університету. У голосуванні взяли участь 926 осіб.
За Сергія Оковитого проголосували 568 виборців, що становить 51,08% від загальної кількості тих, хто мав право голосу. Тетяна Гринько отримала 179 голосів, а Дмитро Свинаренко — 138.
Ще 28 виборців не підтримали жодного кандидата. Недійсними визнали 13 бюлетенів. Не використаними залишилися 186 бюлетенів. Таким чином, Сергій Оковитий очолюватиме ДНУ імені Олеся Гончара другий строк поспіль.
Нагадаємо, в Україні з 2027 року старшокласники зможуть обирати професійний напрям навчання. Крім того, що у Дніпрі розпочали прийом документів до технікумів. Також читайте, що в Україні можуть заборонити відвідувати школи та садки дітям без обов’язкових щеплень.