RU
Головна
Україна
23:03, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

В Україні запустили нестандартний онлайн-курс “Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій”. Відеоматеріали створені для учителів та школярів 5-9 класів. Ба більше, навчальний матеріал поєднаний з елементами комп’ютерної гри Minecraft. Так, дітям буде простіше засвоїти інформацію про мінну безпеку та про дії під час надзвичайних ситуацій. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС України, — пише Інформатор.  Обізнаність дітей про ризики, пов’язані з надзвичайними ситуаціями, допоможе убезпечити їхнє здоров’я та життя і після завершення бойових дій. Структура курсу: Вступ; Що таке надзвичайна ситуація; Вибухонебезпечні предмети; Сезонні небезпеки на водоймах; Сезонні небезпеки в горах; Пожежі; Укриття; Побутові надзвичайні ситуації; Обвал будівель; Радіаційний, біологічний, хімічний захист. Слухачі, які успішно опанують курс, отримають сертифікат. Для цього необхідно скласти проміжні тести до лекцій та фінальний тест. Зареєструватися можна тут.   Раніше ми писали, що у Дніпрі «їжаків», яких діти власноруч розписували в День міста, продадуть з аукціону на користь ЗСУ. Також читайте, що діти зібрали гроші для бійців ТрО Дніпра.

“Обережно, міни”: для дітей в Україні створили онлайн-курс у вигляді гри Minecraft

Читать на русском

Дітям буде простіше засвоїти інформацію про мінну безпеку та про дії під час надзвичайних ситуацій

Читать на русском
“Обережно, міни”: для дітей в Україні створили онлайн-курс у вигляді гри Minecraft

Дітям буде простіше засвоїти інформацію про мінну безпеку та про дії під час надзвичайних ситуацій

В Україні запустили нестандартний онлайн-курс “Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій”. Відеоматеріали створені для учителів та школярів 5-9 класів. Ба більше, навчальний матеріал поєднаний з елементами комп’ютерної гри Minecraft.

Так, дітям буде простіше засвоїти інформацію про мінну безпеку та про дії під час надзвичайних ситуацій. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС України, — пише Інформатор. 

Обізнаність дітей про ризики, пов’язані з надзвичайними ситуаціями, допоможе убезпечити їхнє здоров’я та життя і після завершення бойових дій.

Структура курсу:

  • Вступ;
  • Що таке надзвичайна ситуація;
  • Вибухонебезпечні предмети;
  • Сезонні небезпеки на водоймах;
  • Сезонні небезпеки в горах;
  • Пожежі;
  • Укриття;
  • Побутові надзвичайні ситуації;
  • Обвал будівель;
  • Радіаційний, біологічний, хімічний захист.

Слухачі, які успішно опанують курс, отримають сертифікат. Для цього необхідно скласти проміжні тести до лекцій та фінальний тест. Зареєструватися можна тут.

 

Раніше ми писали, що у Дніпрі «їжаків», яких діти власноруч розписували в День міста, продадуть з аукціону на користь ЗСУ. Також читайте, що діти зібрали гроші для бійців ТрО Дніпра.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.