RU

Офіційно: Зеленський звільнив Залужного та призначив Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України

Читать на русском

Читать на русском
Офіційно: Зеленський звільнив Залужного та призначив Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України
Залужний пішов у відставку

Президент України призначив нового Головнокомандувача Збройних Сил України. Ним став генерал-полковник Олександр Сирський. Команду перезавантаження ЗСУ новий керівник представить днями.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на вечірнє відеозвернення президента

Telegram oembed: https://t.me/V_Zelenskiy_official/9406

“Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда. Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці”, - повідомив Зеленський.

Крім того, глава держави провів низку зустрічей та розмов з військовими. Зокрема, бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Ці кандидатури розглядають на керівні посади в армії.

“Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України. Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їхній досвід – на службі державі”, - заявив Зеленський.

Зміни у Збройних Силах України, які очікує президент

  • На столі має з’явитися реалістичний, детальний план дій Збройних Сил України на 2024 рік. З урахуванням реальної ситуації на полі бою зараз і перспектив.
  • Кожна бойова бригада на першій лінії повинна отримати ефективну західну зброю – має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь саме першої лінії фронту.
  • Треба розв’язати проблеми з логістикою. Авдіївка не повинна чекати, поки генерали з’ясують, де в них на складах застрягли дрони.
  • Кожен генерал має знати фронт. Якщо генерал не знає фронту, він не служить Україні.
  • Має бути виправлена надмірна та невиправдана чисельність у штабах.
  • Треба побудувати в армії дієву систему ротацій. За основу можна взяти досвід окремих бойових бригад Збройних Сил України та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система. Ротації – це обов’язково.
  • Потрібне очевидне підвищення якості навчання воїнів – тільки навчені солдати на першій лінії.
  • У структурі Збройних Сил створюється новий рід сил – Сили безпілотних систем. Повинен бути призначений перший командувач.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, чи відправив Зеленський Залужного у відставку. Інформатор писав, що у соцмережах ширилась інформація, що Зеленський звільнив Залужного, його має замінити Буданов. Також читайте, що Володимир Зеленський відвідав Дніпро з робочим візитом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.