Цікаво уявити, які фото публікувало б наше місто, якби воно мало свою сторінку у соціальних мережах? Ми знову забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини в Instagram. Їх ми зібрали для вас в одному місці.
Інформатор зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень розміщених. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку.
Не забувайте ставити хештег #dp_informator та відмічати нас на своїх світлинах, щоб ми додали ваші фото до щотижневої добірки.










Нагадаємо, що у Дніпрі в сквері Усачова з’явилася нова фотозона до Ґелловіну. Також дніпряни 28 жовтня спостерігали неймовірний захід сонця. Ще можете подивитися, де побачити найяскравіші хризантеми та загадкові осінні фотозони в Дніпрі.