RU
Головна
Україна
08:00, 7 Січня
Информатор UA

Интро

У 2023 році в Україні планують запровадити пенсійну реформу. Пенсіонери зможуть отримувати дві виплати з різних систем. За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, реформа полягає у тому, що всі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки.  Водночас реформа не зачепить тих, хто вже отримує пенсію, адже щоб отримати другу пенсію, необхідно самостійно накопичити на неї. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. Зробити це можна буде з трьох джерел: внесок роботодавців, внесок держави на паритетних із роботодавцем засадах; добровільні внески громадян. "Впровадження обов'язкового пенсійного накопичення та реформа Фондового ринку та ринку капіталів – серед ключових пріоритетів роботи Уряду у 2023 році", – додав Шмигаль. Нагадаємо, раніше ми писали, як отримати пенсію, коли банкомати не працюють. Також читайте, хто з українців може отримати пільгову пенсію і що для цього потрібно. Крім цього, Інформатор повідомляв, хто в Україні зможе вийти на пенсію у 2023 році.

Отримуватимуть по дві пенсії: на 2023 рік в Україні запланована реформа

Читать на русском

Читать на русском
Отримуватимуть по дві пенсії: на 2023 рік в Україні запланована реформа
У 2023 році в Україні мають ввести обов'язкове пенсійне накопичення

У 2023 році в Україні планують запровадити пенсійну реформу. Пенсіонери зможуть отримувати дві виплати з різних систем. За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, реформа полягає у тому, що всі працевлаштовані українці матимуть свої пенсійні накопичувальні рахунки. 

Водночас реформа не зачепить тих, хто вже отримує пенсію, адже щоб отримати другу пенсію, необхідно самостійно накопичити на неї. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

Зробити це можна буде з трьох джерел:

  • внесок роботодавців,
  • внесок держави на паритетних із роботодавцем засадах;
  • добровільні внески громадян.

"Впровадження обов'язкового пенсійного накопичення та реформа Фондового ринку та ринку капіталів – серед ключових пріоритетів роботи Уряду у 2023 році", – додав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше ми писали, як отримати пенсію, коли банкомати не працюють. Також читайте, хто з українців може отримати пільгову пенсію і що для цього потрібно. Крім цього, Інформатор повідомляв, хто в Україні зможе вийти на пенсію у 2023 році.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.