RU
Головна
Дніпро
08:02, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 23 листопада, СК “Дніпро-1” зіграє перенесений матч першого туру проти ФК “Олександрія”. Нині дніпряни із 35 очками посідають перше місце у турнірній таблиці УПЛ. У “Шахтаря”, що йде на другому місці зараз на 8 очок менше. Матч “Дніпра-1” проти “Олександрії” розпочнеться о 13.00 на ужгородському стадіоні «Авангард».  Судитиме гру арбітр Ярослав Козик, який до цього тричі працював на матчах за участю дніпрян: Кубок України: «Дніпро-1» – «Динамо» 1:4, Перша ліга: «Колос» – «Дніпро-1» 1:1, УПЛ – «Львів» – «Дніпро-1» 1:2. У цих матчах Козик показав 6 жовтих карток дніпрянам, виніс 4 попередження, а також призначив один пенальті у ворота спортклубівців, який було реалізовано. Уже можна сказати, що за будь-якого результату матчу СК “Дніпро-1” точно піде на зимову перерву лідером чемпіонату України.  Чемпіонат УПЛ 22-23 рр. Також, цікаво чи зміцнить Артем Довбик своє особисте лідерство у списку кращих бомбардирів команди.  Нагадаємо, що форвард СК «Дніпро-1» оновив історичний клубний рекорд і вийшов в одноосібні лідери за кількістю забитих м’ячів в історії клуба, випередивши на один гол Ігоря Когута. Тепер на рахунку Артема 39 результативних ударів в офіційних матчах. Переглянути трансляцію матчу можна буде на телеканалі "УНІАН".

Перенесений матч УПЛ: чи втримає СК “Дніпро-1” відрив від переслідувачів

Читать на русском

Читать на русском
Перенесений матч УПЛ: чи втримає СК “Дніпро-1” відрив від переслідувачів
Команди зіграють перенесений матч першого туру УПЛ

У середу, 23 листопада, СК “Дніпро-1” зіграє перенесений матч першого туру проти ФК “Олександрія”. Нині дніпряни із 35 очками посідають перше місце у турнірній таблиці УПЛ. У “Шахтаря”, що йде на другому місці зараз на 8 очок менше.

Матч “Дніпра-1” проти “Олександрії” розпочнеться о 13.00 на ужгородському стадіоні «Авангард»

Судитиме гру арбітр Ярослав Козик, який до цього тричі працював на матчах за участю дніпрян: Кубок України: «Дніпро-1» – «Динамо» 1:4, Перша ліга: «Колос» – «Дніпро-1» 1:1, УПЛ – «Львів» – «Дніпро-1» 1:2. У цих матчах Козик показав 6 жовтих карток дніпрянам, виніс 4 попередження, а також призначив один пенальті у ворота спортклубівців, який було реалізовано.

Уже можна сказати, що за будь-якого результату матчу СК “Дніпро-1” точно піде на зимову перерву лідером чемпіонату України. 

Чемпіонат УПЛ 22-23 рр.
Чемпіонат УПЛ 22-23 рр.

Також, цікаво чи зміцнить Артем Довбик своє особисте лідерство у списку кращих бомбардирів команди. 

Нагадаємо, що форвард СК «Дніпро-1» оновив історичний клубний рекорд і вийшов в одноосібні лідери за кількістю забитих м’ячів в історії клуба, випередивши на один гол Ігоря Когута. Тепер на рахунку Артема 39 результативних ударів в офіційних матчах.

Переглянути трансляцію матчу можна буде на телеканалі "УНІАН".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.