RU
Головна
Реклама
09:13, 19 Січня
Информатор UA

Интро

Медична лабораторія CentroLab продовжує акцію на 12 лабораторних чекапів. Знижки на дванадцять комплексів аналізів для перевірки стану всього організму діють з 02.01.23 по 31.01.23 в усіх відділеннях CentroLab. Ми увійшли в 2023-й з вірою, що новий рік принесе довгоочікувану перемогу. Та всі розуміємо: щоб здобути її, потрібно ще чимало ресурсів. І один з найголовніших — здоров’я кожного. Сьогодні здоров’я українців — це теж наша зброя проти ворога, тому дбати про нього зараз особливо важливо. Перший крок у піклуванні про свій організм — профілактика. В стані стресу, в якому тривалий час перебуває більшість українців, людина може вчасно не помітити симптоми загострення хронічної хвороби, зниження імунітету, розвитку захворювання. І тут на допомогу прийде лабораторна діагностика, що дозволяє виявити найменші відхилення від норми, тобто патологію на ранній стадії, коли проблемі легше зарадити. Звісно, якщо мова про достовірну лабораторну діагностику. Точність медичних аналізів складається з таких чинників: технологічність обладнання та дотримання стандартів на всіх етапах дослідження, професіоналізм персоналу та якість реагентики. Розглянемо ці складові на конкретному прикладі. Лабораторний комплекс  CentroLab оснащений інноваційними аналізаторами виробництва США, Німеччини, Японії, Швейцарії та ін. Лабораторія є учасником міжнародних незалежних програм з контролю якості, а перед відправленням пацієнту всі результати аналізів проходять подвійний контроль — лікарями та на відповідність технології. Команда CentroLab — це висококваліфіковані фахівці з понад десятирічним досвідом роботи в сфері лабораторної діагностики. Для виконання досліджень в лабораторії використовуються лише оригінальні сертифіковані реагенти від провідних світових брендів.  Пацієнти CentroLab завжди відчувають, що їх здоров’я — в центрі уваги лабораторії. І це не лише про високу якість послуг та дотримання медичних стандартів, а й про надання пацієнтам ще більших можливостей для піклування про себе. Зокрема, скориставшись розумною пропозицією від лабораторії CentroLab, з 02.01.23 по 31.01.23 ви зможете перевірити стан важливих органів та систем за зниженою ціною. До акції входять 12 комплексів аналізів, розроблених медичними експертами CentroLab: «Перевір стан щитоподібної залози», «Мікроелементи», «Перевір стан нирок», «Контроль діабету», «Перевір функцію підшлункової залози», «Кардіоризик», «Діагностика анемії», «Коагулограма», «Печінковий комплекс», «Ревмокомплекс», «Статеві інфекції ПЛР», «Щорічне профілактичне дослідження». Тож, лабораторна діагностика у CentroLab — це зручно та вигідно. І оперативно, адже результати аналізів ви отримаєте в день їх здачі. Телефонуйте: 0 800 302 200 або заходьте на сайт centrolab.pro, щоб отримати більше інформації про акцію «12 чекапів» та уточнити адреси відділень CentroLab. Рекламний матеріал

Перевірте стан здоровʼя — з розумною пропозицією від CentroLab

Читать на русском

Читать на русском
Перевірте стан здоровʼя — з розумною пропозицією від CentroLab
Акція триває до 31 січня 2023 року

Медична лабораторія CentroLab продовжує акцію на 12 лабораторних чекапів. Знижки на дванадцять комплексів аналізів для перевірки стану всього організму діють з 02.01.23 по 31.01.23 в усіх відділеннях CentroLab.

Ми увійшли в 2023-й з вірою, що новий рік принесе довгоочікувану перемогу. Та всі розуміємо: щоб здобути її, потрібно ще чимало ресурсів. І один з найголовніших — здоров’я кожного. Сьогодні здоров’я українців — це теж наша зброя проти ворога, тому дбати про нього зараз особливо важливо.

Перший крок у піклуванні про свій організм — профілактика. В стані стресу, в якому тривалий час перебуває більшість українців, людина може вчасно не помітити симптоми загострення хронічної хвороби, зниження імунітету, розвитку захворювання. І тут на допомогу прийде лабораторна діагностика, що дозволяє виявити найменші відхилення від норми, тобто патологію на ранній стадії, коли проблемі легше зарадити. Звісно, якщо мова про достовірну лабораторну діагностику.

Точність медичних аналізів складається з таких чинників: технологічність обладнання та дотримання стандартів на всіх етапах дослідження, професіоналізм персоналу та якість реагентики. Розглянемо ці складові на конкретному прикладі. Лабораторний комплекс  CentroLab оснащений інноваційними аналізаторами виробництва США, Німеччини, Японії, Швейцарії та ін. Лабораторія є учасником міжнародних незалежних програм з контролю якості, а перед відправленням пацієнту всі результати аналізів проходять подвійний контроль — лікарями та на відповідність технології. Команда CentroLab — це висококваліфіковані фахівці з понад десятирічним досвідом роботи в сфері лабораторної діагностики. Для виконання досліджень в лабораторії використовуються лише оригінальні сертифіковані реагенти від провідних світових брендів. 

Пацієнти CentroLab завжди відчувають, що їх здоров’я — в центрі уваги лабораторії. І це не лише про високу якість послуг та дотримання медичних стандартів, а й про надання пацієнтам ще більших можливостей для піклування про себе. Зокрема, скориставшись розумною пропозицією від лабораторії CentroLab, з 02.01.23 по 31.01.23 ви зможете перевірити стан важливих органів та систем за зниженою ціною.

До акції входять 12 комплексів аналізів, розроблених медичними експертами CentroLab:

 • «Перевір стан щитоподібної залози»,
 • «Мікроелементи»,
 • «Перевір стан нирок»,
 • «Контроль діабету»,
 • «Перевір функцію підшлункової залози»,
 • «Кардіоризик»,
 • «Діагностика анемії»,
 • «Коагулограма»,
 • «Печінковий комплекс»,
 • «Ревмокомплекс»,
 • «Статеві інфекції ПЛР»,
 • «Щорічне профілактичне дослідження».

Тож, лабораторна діагностика у CentroLab — це зручно та вигідно. І оперативно, адже результати аналізів ви отримаєте в день їх здачі.

Телефонуйте: 0 800 302 200 або заходьте на сайт centrolab.pro, щоб отримати більше інформації про акцію «12 чекапів» та уточнити адреси відділень CentroLab.

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.