Поліцейські Самару шукають 60-річного Романа Соколова. 4 серпня він пішов з дому та не повернувся. Повідомлення про зникнення поліцейські отримали 14 серпня.
Правоохоронцям потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост поліції Дніпропетровської області.
Прикмети: на вигляд 60 років, зріст 155-157 сантиметрів, очі карі, худорлявої статури.
Був одягнений у червону футболку з написом “Нова пошта”, шорти темного кольору та взутий у гумові чорні капці.
Якщо ви бачили чоловіка чи знаєте, де він може бути, зателефонуйте за номерами (095) 907-52-03, (099) 274-98-15, (096) 251-96-01 чи на лінію “102”.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі безвісти зник 16-річний Володимир Бірюков. Також читайте про зникнення 17-річного Микити Коломойця. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі зник Володимир Стародубець.