Жителі Дніпра можуть придбати невручені посилки “Укрпошти”. При цьому вони об’єднані в лоти зі 100 одиниць. Всю адресну інформацію на них видалять.
Такий аукціон проведуть й у Львові, Тернополі, Миколаєві, Запоріжжі та Хмельницькому. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу “Укрпошти”.
“Що відбувається, коли ви не забираєте свої посилки? Вони пів року вилежуються на складах Укрпошти, і якщо про них ніхто не згадає, відправляються на аукціони згідно із законодавством”, — йдеться у дописі.
Посилки об’єднані в один лот зі 100 одиниць. Вони формуються рандомно і тільки із цілих посилок. При цьому адресна інформація видаляється.
“Ні покупець, ні “Укрпошта” не знають до моменту купівлі, що саме в лотах — у тому й особливий вайб. І щоб повністю чесно та прозоро — працівники компанії участі в аукціонах не беруть… Памʼятайте, що “Укрпошта” продає невручені посилки великими лотами й навіть не здогадується, що в них — книжка, шкарпетка чи новий смартфон. «Вигідна ціна на конкретну посилку» чи будь-які інші пропозиції — шахрайство”, — йдеться у дописі.
Раніше ми писали, що “Укрпошта” випустить "сталеві" поштові марки, присвячені місту-герою Маріуполю. Писали ми й про те, що у Дніпрі піші кур’єри “Нової пошти” будуть їздити на електробайках. Також читайте, що з 2025 року “Укрпошта” запровадить “невагомі тарифи” на посилки.