RU

“Побачив, як проходять навчання наших бійців”: Зеленський вручив нагороди Захисникам неба з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
“Побачив, як проходять навчання наших бійців”: Зеленський вручив нагороди Захисникам неба з Дніпропетровської області
Президент Зеленський побачив, як готують оборонців українського неба і вручив бійцям нагороди

Президент України Володимир Зеленський приїхав у Дніпропетровську область з робочим візитом. 4 лютого він проінспектував, як відбуваються відновлювальні роботи після нещодавньої атаки безпілотниками по Кривому Рогу. 5 лютого Президент подивився, як готують наших оборонців неба і в яких умовах вони проживають. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на телеграм-канал Володимира Зеленського

Telegram oembed: https://t.me/V_Zelenskiy_official/9361

Зеленському показали, як у спеціалізованих класах за допомогою мультимедійних тренажерів ПТРК «Фагот» та ПЗРК «Ігла» навчають бійців. Крім цього, воїни показали виконання вправ із практичних стрільб особовим складом мобільних вогневих груп.

Далі Володимир Зеленський вручив нагороди бійцям і подякував за вірну службу на благо України. 

«Хочу подякувати вам за знищення повітряних цілей ворога, за захист нашої держави, наших сімей, за захист України. Бажаю вам міцного здоров’я і тільки перемоги. Тільки вперед. Слава Україні!» – сказав Президент. 

Нагадаємо, що Зеленський заявив, що рф розглядає Дніпропетровську область, як одну зі своїх основних мішеней. Крім цього, ми писали, що в “Укренерго” розповіли про ліквідацію наслідків атаки росіян по Кривому Рогу. Внаслідок удару 40 тисяч абонентів залишилися без світла. Також у соцмережах шириться інформація, що Зеленський звільнив Залужного, його має замінити Буданов. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.